Sayfa 54/80 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 645 madde; 425 - 432 arası.

Konu: INVEO - İnveo Yatırım Holding A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Günlerdir 1 kişi 2 kişiydi buralar şimdi 15 kişi bayağı artış olmuş hayırlısı
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Şirket yönetimine söylemiyorum zaten yani şirket yönetimine desem desem neden bedelli derim bedelsiz yapsaydın derdim neyse topik şu an 20 kişi

3. Gerçi ky bedelliye katılıyor ama patron da katılıyor Erhan topaç tanda 56 milyon para çıkacak boşver bedelsiz olmasın bedelli olsun patronun hissesine para yaptırması iyidir

4. 9.madde tam olarak neyi kastediyor ? Gedik yatırım menkul haricinde aracı kurumlar ve bankalardan bedelli sermaye artırımına katılamayacak mıyız ? Yoksa banka ve aracı kurumlardan katılınan bedelli sermaye artırımına Gedik yatırım menkul bir nevi köprü vazifesi mi üstlenecek ?

En son hangi şirketti tam hatırlamıyorum kontrolmatik enerji omabilir,halka arzında Gedik yatırım harici hesaplardan başvuru yapılamamıştı..

Tam anlayamadım bu 9.maddeyi açıkcası..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
     Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    9.madde tam olarak neyi kastediyor ? Gedik yatırım menkul haricinde aracı kurumlar ve bankalardan bedelli sermaye artırımına katılamayacak mıyız ? Yoksa banka ve aracı kurumlardan katılınan bedelli sermaye artırımına Gedik yatırım menkul bir nevi köprü vazifesi mi üstlenecek ?

En son hangi şirketti tam hatırlamıyorum kontrolmatik enerji omabilir,halka arzında Gedik yatırım harici hesaplardan başvuru yapılamamıştı..

Tam anlayamadım bu 9.maddeyi açıkcası..
    Gedik yatırım sermaye arttırımı evraklarıyla ilgili SPK ya başvuru işlemleri için yetkili kılınmış . Rüçhan kullanımı herkesin hesabının olduğu kendi aracı kurumu üzerinden yapılır

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

6. Hiç ihtimal vermek dahi istemediğim bir gerçeği dile getirdiğiniz için teşekkür ederim sn yakkir.

Umarım bu sermaye artırımının ve kurulacak yatırım bankasının tüm ortaklar ve sermaye piyasalarımız ile desteklenecek yeni girişimlere ve girişimcilere hayırlı olmasını dilerim..

Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    Gedik yatırım sermaye arttırımı evraklarıyla ilgili SPK ya başvuru işlemleri için yetkili kılınmış . Rüçhan kullanımı herkesin hesabının olduğu kendi aracı kurumu üzerinden yapılır

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Patron bedelliye vereceği parayı buradan karşılamasın

8. Hocam ne yapıyorsa yapsın 1 ve ya 2 sene burada sabredebilen kazanır inancındayım. Tabii ki yatırım tavsiyesi değildir. Şu an bryat kadar büyük olmayabilir ama geleceği aşırı parlak. Yatırımlarına bak anlarsın tümüyle teknoloji ve inovasyon yatırımları. Üstüne banka kuracak ve borcu çok çok az. Ama bedelli ya da bedelsiz biliyorum köpek gibi silkeleyecek. Al sat işini beceremediğim için ben beklemeyi yeğliyorum. Ytd
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Patron bedelliye vereceği parayı buradan karşılamasın
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 54/80 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •