Sayfa 54/371 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2961 madde; 425 - 432 arası.

Konu: KOZAL - Koza Altın

1. Önceki gün kapanış 148 70 devre kesme 142.10. fark kapanmazsa iş zorlaşır. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. Durum silkelememi mal vermemi? Alan satan pastası yokmu?

3. endeksle çok pis oynuyorlar. Açıkcı avımıdır nedir anlamadım, baş döndürücü bir trafik var hisselerde. Fena silkeliyorlar.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

4. Ulan daha 10 gün önce nice bilmiş fink atıyor bizi küçümsüyordu.! Ne oldu benim gibi bir kaç garip kalır geriye bir kaç gün sonra demedimmi?! Daha ne konuşuyorsunuz?! İşe yarar zamanında tek bir bilgi verilmez artistliğe geldimi gırla gider.!

Yok teknikmi dedin yok formasyon mu dedin? He dedim bu terimleri ben icat ettim.! İlk önce bir insan olun insan..! Yemişim sizin artistliğinizi!

5. Sanırım bunun bir kısmı bana. Alınayım mı sayın ezel
    Son düzenleme : Patari; 16-02-2021 saat: 18:01.

6. Yabancılar senet bozup dolar alıyor herhal,yoksa açığa satış mu var 🤔

7.  Alıntı Originally Posted by ezelbayraktar Yazıyı Oku
    Ulan daha 10 gün önce nice bilmiş fink atıyor bizi küçümsüyordu.! Ne oldu benim gibi bir kaç garip kalır geriye bir kaç gün sonra demedimmi?! Daha ne konuşuyorsunuz?! İşe yarar zamanında tek bir bilgi verilmez artistliğe geldimi gırla gider.!

Yok teknikmi dedin yok formasyon mu dedin? He dedim bu terimleri ben icat ettim.! İlk önce bir insan olun insan..! Yemişim sizin artistliğinizi!
    Sayın Ezel Bayraktar nasıl Bir cevap bekliyorsunuz. Endeksin %2.5 düşüp günü %1.24 ten kapatacağını bilen bir kişi varmı forumda? Bence yok ayrıca bazı arkadaşlar zaten bende dahil olmak üzere KOZAL ın iyi bir yere geldiğini belli bir aralıkta gideceğini öngörüp ona göre pozisyon aldığımızı söyledik zaten. Habersiz fizanamı çıkacak KOZAL, hiçmi düşmeyecek,hiçmi silkelemeyecek, hiçmi teknik çalışmayacak, hepmi yükselecek böyl ebir dünya yok. Ben kozaa da çok pis silkelendim mesela 45 dk yürüyüşe çıktım. İçimden de geçti satayım malları gelince fiyatı kaçsa geri alırım diye. Bir geldim ki yangın yeri borsa. Ama iyi oldu bugün kü hareketler bütün grup hisseleri silkelendi. Tekniği daha sağlam oldu. Gerçi grafiklere bakmadım daha trendini koruyormu bilmiyorum. Az çok faydam olduysa ne mutlu bana. Saygılar.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

8. Ele veeme başladı galiba. YTD.

Sayfa 54/371 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •