Sayfa 54/341 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Gene soyledim ky mal yed enaz. 1tl geçmeden almayınız....

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Alf hoca sen akilli ciktin usten bozup ciktin bizde ne bekliyosak

3.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Alf hoca sen akilli ciktin usten bozup ciktin bizde ne bekliyosak
    Biz belediye dolmusu bekliyoruz

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Alf hoca sen akilli ciktin usten bozup ciktin bizde ne bekliyosak
    duygusal davranmadım bu kez grafik sat verdi sattım birde anormal işlem hacimleri açığa satışı ve cezayı belli ediyordu.zaten bunu bilerek yaptı. tekrar yukarı gelecek daha henüz oyun bitmedi sabırlı olun.bende takipteyim
    YatırımTavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    :halay::halay::bravo:evet oleeyyyy 085. :yahoo:teşekkürler mübareklerin mübareği abim benim. bana ekranımda kar zarar kısmını KAR olarak göstereceksin diye ödüm kopmuştu. tekrar zaraarımın katlanarak yükselmesi zevkini bana yaşattığın için sana minnettarım:drunk:
    ne içtiysen ondan bizede ısmarlasana :party:

6.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    ne içtiysen ondan bizede ısmarlasana :party:
    dostun şu yağmurlu havada 1 bardak su bile içecek para bırakmadı bu eşrefliler bende. buralar yine sakin. investingi izliyorum. millet kampanya yapıyor. haydi alım yapalım hooop olmadı satış emir iptal edelim ... bilmem ne. BİM me gitti lee cola alayım diye oda ucuz değil . en iyisi yarından tezi yok oruca başlayayım da dişten artırayım bari:oleyo:

7.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    dostun şu yağmurlu havada 1 bardak su bile içecek para bırakmadı bu eşrefliler bende. buralar yine sakin. investingi izliyorum. millet kampanya yapıyor. haydi alım yapalım hooop olmadı satış emir iptal edelim ... bilmem ne. BİM me gitti lee cola alayım diye oda ucuz değil . en iyisi yarından tezi yok oruca başlayayım da dişten artırayım bari:oleyo:
    azcık sabır daha bişey bitmedi devamı gelecek inşl

Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    :halay::halay::bravo:evet oleeyyyy 085. :yahoo:teşekkürler mübareklerin mübareği abim benim. bana ekranımda kar zarar kısmını KAR olarak göstereceksin diye ödüm kopmuştu. tekrar zaraarımın katlanarak yükselmesi zevkini bana yaşattığın için sana minnettarım:drunk:
    Al benden de o kadar...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 54/341 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •