Sayfa 54/1004 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Holger Zschaepitz
    @Schuldensuehner
    ·
    1 Std.
    #Fed's Powell: It’s time to retire the word 'transitory' regarding #inflation. Inflation expectations, measured by 5y5y swaps, have jumped to multi-year highs on both sides of the Atlantic

No comment.!!!
    Kendime masallar.!!
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

esse Felder
    @jessefelder
    ·
    2 Std.
    "A lot of these individual investors learned about the lesson in the last bear market, which is, a bear market lasts three and a half weeks and the Fed will step in and bail everyone out."

Erdoğan saat 22:00’de TRT’de canlı yayında gazetecilerin sorularını cevaplayacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakarsin bu kez reisin konusmasiyla asagi basarlar.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan saat 22:00’de TRT’de canlı yayında gazetecilerin sorularını cevaplayacak
    Fayiz sebep, enflasyon neticedir derse, görürüz Haticeyi dolar gayme 15 kaat...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Yeni zirve de gelmis galiba. 13.68 diyor en yuksek.

8. Bugün birisi,malum şahsın etrafındaki 2-3 kişi gerçekleri saklıyor onu yanlış yönlendiriyor dedi....''he,he dedim.malum şey13,45 tl...

Sayfa 54/1004 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •