Sayfa 54/373 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2977 madde; 425 - 432 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

4. borsada olupta hala tekniğe temele inanmayan insanlar var.. ben kendi adıma tekniğine bakarak bu hisseyi aldım ve çok güzel trade imkanı verdi..
    1,48-1,50 den çizmişiz 1,85 görmüş.. kimse en altdan alıp en tepeden satamaz tabiki, o arada ekmek yedirdi ise ne mutlu.. hisse şu halde bile 1,68.. şimdi illaki burada eski arkadaşlar var ve maliyetleri yüksek .. eski arkadaşlar bilançoları iyi takip etmek zorundalar ..bilançodaki iyileşmeler kendini gösterdikçe bu fiyata illaki yansıyacaktır.. o arada bir kriz tarzı bişi yaşanmaz ise tabi ki... 60 EMA 1,57 üstü kalmalı hisse.. herkese bol ve helal kazançlar.

5.  Alıntı Originally Posted by ANARCHY Yazıyı Oku
    borsada olupta hala tekniğe temele inanmayan insanlar var.. ben kendi adıma tekniğine bakarak bu hisseyi aldım ve çok güzel trade imkanı verdi..
    1,48-1,50 den çizmişiz 1,85 görmüş.. kimse en altdan alıp en tepeden satamaz tabiki, o arada ekmek yedirdi ise ne mutlu.. hisse şu halde bile 1,68.. şimdi illaki burada eski arkadaşlar var ve maliyetleri yüksek .. eski arkadaşlar bilançoları iyi takip etmek zorundalar ..bilançodaki iyileşmeler kendini gösterdikçe bu fiyata illaki yansıyacaktır.. o arada bir kriz tarzı bişi yaşanmaz ise tabi ki... 60 EMA 1,57 üstü kalmalı hisse.. herkese bol ve helal kazançlar.
    Katılıyorum

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

***SAYAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***SAYAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler SAYAS

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No: 15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Ercan Güldoğan tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/611715

BIST

(09/06/2017 - 08:58:51)

7. 6 Haziran tarihinde 1.60'dan satış yaptım diyor o gün bu hisse 1.60'ı hiç görmedi ben mı yanılıyorum acaba.

8.  Alıntı Originally Posted by duayen_borsacı Yazıyı Oku
    6 Haziran tarihinde 1.60'dan satış yaptım diyor o gün bu hisse 1.60'ı hiç görmedi ben mı yanılıyorum acaba.
    Satış sanırım Borsa dışından yapılmış.

Sayfa 54/373 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •