Sayfa 54/250 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1994 madde; 425 - 432 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Kg de 5 tl kazansa 2.5 milyon yapar kazanci...

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tamamda ağa bu son yaptığı hareketlerin anlamı nedir

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2. Hangi son hareket. Iki kere cikmaya calisti 233 kiramadi geri döndü. 218 ustu 223 ustu 233 ustu kapanislari takip edin.

3. Kisa vadede bisey olmaz diyeli 15 gun oldu. Ben bazen gun sonu bakiyorum.

4. Üyeler bu linkten de görebiliyor...
    http://www.hisseanaliz.net/oylum/oyl...-50-15436.html

5. Is yatırım kaç gündür alıcıydi bugün ise satmış, madem zararına satacan niye topluyordun. Ne enteresan bir hisse bu ya, sanki nalbant ailesinin rüyasında yaşıyoruz: güya şirketle ilgili devamli güzel haberler ortaklar geliyo falan, o orda gülümseyerek uyuyor kafasında bir oylum fantazisi yaratmış herkes oylumu konuşuyor roportajlar falan hatta sonra ülkeri etiyi bünyesine katmış gitgide dünyaya hakim oluyor rüyasında biz de bu matrixten çıkmaya çalışıyoruz çünkü hisse hâlâ halka arz fiyatının bile altinda. Onun rüyası bizim kabusumuz.

Gofret ve itibar isimli film çok yakında sinemalarda.

İzahı olmayanın mizahı olur...

6. Cok guzel yorumlamissiniz izleyelom bakalim film nasil devam edecek""
    Korku filmine dönmez insallah...

7.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Hangi son hareket. Iki kere cikmaya calisti 233 kiramadi geri döndü. 218 ustu 223 ustu 233 ustu kapanislari takip edin.

Simdi guzel kardesim ben kagidin kisa vadede cikisindan bahsetmiyom. gitti geldilerindende bahsetmiyom. Burada yapilan bi usulsuzluk var, adam 3 hafta sonra yayinliyor sirketle ilgili onemli bir haberi. Adam sirketi caktirmadan satmis ben de hissenin yatirimcisi olarak gec ogreniyorum. Bunun aciklanir bir tarafi varmi. Sirket satisi bu kadar onemsiz bir konumu. Benim isyanim bu noktaya. Demekki bu sirket bunu her zaman yapiyor. Isi bitiriyor, anlasmalarini herseyini yapiyor KAP ada cani ne zaman isterse haberi veriyor. Isin ilginc tarafi spk bu duruma seyirci kaliyor. Kusura bakmayinda ben bu durumu kabul edemiyorum. Allah bilir su anda sirkette daha neler neler oluyorda haberimiz yok YATIRIMCI olarak. Bilmem anlatabildimmi.

8. Haber gec evet. Yalniz unutmayin o tahsisli verilen hisseler geri verilmek zorunda. 3"yil icinde tahsisli almis oldugu hisseleri geri verecek. Bunda sikinti yok. Sirketin satildigida yok. Keske satilsa. Bunlardan iyi yonetirler. Sikinti su. Adam toplam bes seferde 1 milyon kusur hisse aldi tahsisli ile. Ama bunla alakasi olmayan bi sirkette 550 bin gozukuyor. Acaba farkli yatirim sirketlerinden mi devredildi. Yoksa sattimi? Sattiysa iyi. Yerine koymak icin mecbur alacak.

Sayfa 54/250 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •