Sayfa 54/359 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. teknoloji hisseleri zaten FED in faiz artışlarının sonlarına yaklaştığı için global anlamda rüzgarı arkasına almaya başlıyordu...bunun üzerine de kovit söylentileri dünden beridir gelmeye başladı...kovit döneminde zaten yazılım ,teknoloji,gıda ve sağlık ile ilgili hisseler iyi çıkıyordu...ATATP iki rüzgarı arkasına almaya başladı.... bilemiyorum bir keko olarak çok mu şanslıyım anlamadım... kör istedi bir göz...ALLAH verdi iki göz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Ben de bugün ekleme yaptim. Sn.Keko haric hepimiz ekleme yapmisiz neredeyse. Sonumuz hayrolsun
    ben en son eklememi 41,90 ortalama ile vede 40 bin lot ile yapmıştım... galiba önceki sayfaları okumadınız..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    daha önce bu konu ile ilgili çok daha fazla yazılar yazılmıstı, yeşil enerji , karbon salınımı iklim değişikliğ vs vs............para ''YEŞİLE DÖNECEK''
    doğrudur dostum...foruma yaptığın katkılar için ayrıca teşekür ediyorum...

4. Sen.keko sizin ve sn.kazanc kapısının bulunduğu bir hissede (Sağlam temelci olmanız hasebiyle) an itibariyle %15 ekside olsam dahi ne hikmetse kendimi relax hissediyorum.

5. Bu hisse bana 50k tl zekat ödettirirse ne mutlu bana

6.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Bu hisse bana 50k tl zekat ödettirirse ne mutlu bana
    bu yılında nisan aylarında ben 250 bin tl zekat verdim..umarım sana da nasip olur...güzel bir duygudur...maddi durumu düşük olan yakın akrabalar ,komşular ve garibanlar çok seviniyorlar...bol bol da dua ediyorlar...hissemiz güzel ve beklentilidir...gerisi de sabır işidir...

7. Ben gücük yatirmciyim abi o rakamlar insallah bizede nasip olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Ben gücük yatirmciyim abi o rakamlar insallah bizede nasip olur.
    inşALLAH diyelim...

Sayfa 54/359 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •