Sayfa 54/166 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1327 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Foreks Viop ve Mutluluk

Sn boymatli siz beni değil kafanızdaki Doreyi yazmışsınız oraya..
    Ben o degilim. Hiç alakam yok yazdıklarınız ile..

Benim yolum Sevgi yolu.. Açıkça söylüyorum. Daha ne yazayım.. Bundan çok alakasız anlamlar çıkarmışsınız..

Ayrica beseri güç sahipleri muhatabım değil.. Ve onlar böyle istiyor diye bizlerde böyle oluyoruz gibi teslimiyetçi düşüncelere geçit vermiyorum..

Daha geçen yazdım. Hayatımızı istiyorlar benden bu kadar dedim

E bundan sonrası ya akıllanırım ya da kendimi birakirim güç sahiplerinin eline.. Ekranin başına bağlanır, zamanımı heba eder, hayatımı da teslim ederim.. Ve bakmışsınız ömür bitmiş..

Yabancılaşma sorunu tembellik ile alakalı dedim ve diyeceğim.. Aklını başkasının iradesine teslim etmezsen kendine de yabancilasmazsin hicbirseye de..

Sorumluluk sadece insanın kendisindedir.. Bundan kaçamayız..

Ateist olmanıza birsey diyemem.. Mutluysaniz ne ala

Teşekkürler daha çok ve daha baska anlayacagim hayatı.. Insallah

Çok müsait değilim belki gece yazarim. Enel Hak bana mantıklı gelmiyor.. Benim düşüncemde bir Yaratici var ve yaratılmışlar var..

Ve varlık sahnesine beni çıkardığı için Yaraticimiza sonsuz şükür edebilirim ancak.. Ben Tanrıyım diyemem.. Buna nasıl vardınız gerçekten bilmiyorum. Ama yanlış dusunmussunuz benim hakkımda..

Mevlana ya da Ibni Arabi.. Ki Ibni Arabiyi okumuslugum ve dusuncelerinden korkmusludum vardir.. Farklı pencereden bakan innsanlar. Ve farklı düşünmekte bana göre kötü değil..

İyi ya da kötü bir insan ya da bu insanların İslam ile alakası yoktur deme gibi bir hakkımda yok. Kendime bakıyorum sadece

Evet ben geldim.. Yazmak için ama yazacağım şey yine aynı olacak.. Sevelim sevilelim.. Güzel bakalım güzel görelim.. Olaylar canımızı sıkıyorsa bakış açımızı değiştirip tekrar bakalım.. Ta ki canımızı sıkmayana kadar.. Pozitif olalım.. Negatif olup ne yapicaz Bedenimizi ve ruhumuzu hasta etmeyelim negatif olup.. Ve kendimizi her yönden besleyelim.. Özellikle zihnimizi... Budur kafamdakiler..

Birazdan uyucam. Guzel bir aksam gecirdim.. Yurtdisindan gelen bir arkadasi gezdirme niyetiyle doyasiya gezdim.. İstanbul tüm tahribata rağmen hala güzelliğini koruyor.. Ve bu aksama ozel bir sarki paylaşmak istiyorum şu an..

Kadıköy sahilinde canlı dinledim bu aksam..

İyi geceler herkese

4.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Evet ben geldim.. Yazmak için ama yazacağım şey yine aynı olacak.. Sevelim sevilelim.. Güzel bakalım güzel görelim.. Olaylar canımızı sıkıyorsa bakış açımızı değiştirip tekrar bakalım.. Ta ki canımızı sıkmayana kadar.. Pozitif olalım.. Negatif olup ne yapicaz Bedenimizi ve ruhumuzu hasta etmeyelim negatif olup.. Ve kendimizi her yönden besleyelim.. Özellikle zihnimizi... Budur kafamdakiler..

Birazdan uyucam. Guzel bir aksam gecirdim.. Yurtdisindan gelen bir arkadasi gezdirme niyetiyle doyasiya gezdim.. İstanbul tüm tahribata rağmen hala güzelliğini koruyor.. Ve bu aksama ozel bir sarki paylaşmak istiyorum şu an..

Kadıköy sahilinde canlı dinledim bu aksam..

İyi geceler herkese

Düzenin ve hayatın sillesini yedikten sonra benim gibiler için olumlu bakmak, pozitif düşünmek pek bir işe yaramıyor.
    Umarım sizin hayalleriniz ve umutlarınız gerçek olur.

Sn boymatlı iyi haftasonları

Hepimiz zor dönemler geçirdik. Gecirmekteyiz.. Yanliz degilsiniz.. Ve son nefesimize kadar da arada bir dipleri gorecegiz.. Hayat zor. Kedini bozmadan yaşamak ve gerçek bir insan olmak cok cok zor. Bizi yine kendimiz kurtaracagız ama. Lütfen inanın.. Kendinize Duzeni bosverin.. Duzeni oluşturan tek tek bireyler. Kendini değiştir dünya değişsin derler.. Bu çok doğru. Cabalarsaniz, emek verirseniz ve hayati birakmazsaniz karsiligini muhakkak alirsiniz. Hiçbir emek karşılıksız kalmaz bu hayatta.. Bugun bunu çok düşündüm.. Öyle bir seviyeye gelirsiniz ki dönüp baktığınız da bunları iyi ki yaşamışım dersiniz. O derece guclenirsiniz ve farklı bakarsiniz hayata..

Herseye gücünüz var.. Diplerden tekrar yukarılara çıkmaya.. Yeter ki akıllanın..

Benden kendinize bir dilim pasta ve kahve ısmarlayın.. Lütfen.. Afiyet olsun simdiden

İyi dilekleriniz için teşekkürler.. Hayatınız kalbiniz kadar güzel olsun dilerim ben de..

Sevgiler ve saygilar

Bugün hava harika.. Denizin yüzeyine vuran güneş ışıkları insanı cennette hissettiriyor..

Pırıl pırıl

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Kendinizi ihmal etmeyin. Bir bebek gibi özenin kendinize.. Yemenize icmenize, uyku duzeninize, temizliginize, giyiminize kuşamınıza, ruhunuzun beslenmesine ve daha bir cok şeyinize.. Özenin..

Kendinizi ertelerseniz olmuyor.. Diplerden yukarılara çıkış..

Yaa ben de yaşam koçları gibi oldum. Ama buraya yazdıklarım yaşadıklarım..

Ağır depresyona girdiğim zamanlarda her zaman kendime iyi bakmakla işe başlarım. Sonrasi çorap söküğü gibi geliyor

Çok şükür..

Sayfa 54/166 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •