Sayfa 54/460 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 425 - 432 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1.  Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Alımlar çok çok sağlam.
    Bu başka türden bir operation.
    Sanki farklı birşeyler var.
     Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Dedim ya bir miktar alım yaptım.
    Bayramda tatil için harcadıklarımi artık bayram sonrası Y.K.KORAYDAN Çıkarırım.
    Şahsi yorumum.
    Beni bağlar.
     Alıntı Originally Posted by Ahtapod Yazıyı Oku
    Haftaya çok sert dalgalanmalar olacak.
    Düşen birdaha binmeye korkar.
    Hele tetikçilerin ödü patlar.
    Kumarbazlar ise her daim kaybetmeye mahkum.
    Ben uslu uslu bekleme taraftariyim.
    Kardes bi karar ver bayramdan sonra realizemi edicen yoksa tutucan mi uc farkli yorum 2 ser dk arayla yapmissin

2.  Alıntı Originally Posted by çömez06 Yazıyı Oku
    Ucacak diyenleri bos verin, makul yerde inin..elinizde biraz tutun, onuda asagiya satis yazin, dip yaparken patlamasin..ama istenirse gider ama sanmam..yukardan mal bosaltmalari olasi olmaz.sen 3 te iken alirmisin haber yok beklenti duymadim..ama 2.2x. alirsin degilmi..iyi bayramlar
    haber düştüğünde kim verecek sana ucuza!? şirket yıllardır zaten bedavadan işlem görmüş yüzlerce yatırımcı hissede her türlü zararda şirketin değeri varlık değerinin yanında bedavadan işlem görüyordu.bunu gören ve şirketin varolan değerlerinin artık dahada değerlendiğini farkedince alıma başladı yukarı aşağı iniş çıkışlar elbet olur ama bu hisse artık gerçek değerine ulaşmalı.

3.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    fibo seviyeleri yukarıda ayrıca şu dolaşan 17 milyon lota gelirsek 17 milyonun 5 6 milyonu çakılı gelmeyecek maldır .veraset falan filan.2 3 milyon daha alınır 1 milyon civarıda açıkçı yakalanırsa seyret cümbüşü galip aganın tahtayı yapmasına gerek yok açıkçılar yapar zaten.o tribüne çıkıp sahayı seyreder.
    güzel tespit ve grafik teşekkürler

4. Anlatamadım.
    Bayramdan sonra artıya geçerim. Ama masrafların üzerine güzel kaza kazanmak da var.
    Yani artıya geçince satıp çıkmam hemen.
    Yol uzun

5. Çarşamba yı iple çeken ky dostlara hayırlı bayramlar.

6. Ozgyo gider diye düşündük 2,08 atladık 2,11 vermedik dönüşe geçti 1,88 de kaçtım taban yaptı sonra 1,62 ye kadar değdi ondaki zararı iztarda çıkardım tekrar alayım 1,64 ye dedim basiret bağlandı 1,86 ya kadar gitti sonra yine döndü
    Diyeceğim o ki şans işi haftaya elede verebilir yukarıda gidebilir, alımlara bakıyorsun metro alıyor ama diğer kurumları basıyor taktik Sökmez
    Kesinlikle şans işi
    Çıkarsada dönersede şansa diyeceksin kimseye ah vah demeyeceksin 1,40 lardan bu yana sert hareketlerini izledik 1,60 larda elim gitti geldi anca izledim
    Haftaya merak ediyorum yola devammı yoksa tamammı
    hayırlısı olsun hayırlı bayramlar

7. Operasyon bitimi yakın dikkatli olun derim.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by fero Yazıyı Oku
    Operasyon bitimi yakın dikkatli olun derim.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayırdır spekülatör siz misiniz veya neye dayanarak yazdiniz yukarı giderse milletin zararını karşılayacak mısınız sonuçta 7 8 yıldır maliyeti çok yukarıda olup bekleyenler var daha bu maliyetlerine değer artışı koymadiklari halde örneğin 4 lira maliyeti olan bir kişi tefe TÜFE'ye göre 9 TL dolara göre 15tl olursa zararını cikartiyor

Discovery Elite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 54/460 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •