Sayfa 54/245 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon
Arama sonucu : 1960 madde; 425 - 432 arası.

Konu: GBPUSD (Cable)

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Gençken eyvallah - ama bu yaş grubunda milli sporcu olmanın pek bir forsu yok yılda bir defa verilen Milli Takım eşofman takımından başka

Müşerreflik bir durum yok yani...
    Var var

Siz komple geri almasını bekliyorsunuz - haaaa, beni aşar
    Neden olmasın?

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Ben de heyecan yaptım şimdi Ekimdeki yarışma için.. Ne güzel ne büyük mutluluklar yaşıyorsunuz.. Katılmak bile harika.. Çok sevindim sizi tanidigima
    Son turnuvada ilk turda Kırgızistan'a yenildim. Kırgızı çantada keklik gördüm, Amerikalıya odaklandım, maçlarını izledim falan önceden. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı...

Madalya töreninde Kırgız yanıma gelip seneye de gelecek misin diye sordu herhalde beni "garanti yenerim, bir yumurta cepte" diye düşündü...
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Selim bey sizinle varya biz bu paritelerin hakkından çok güzel gelicez.. Bir zaman sonra inşallah.. Biraz daha pişmemiz lazim

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Neden olmasın?
    Olsun zaten!!!

Son turnuvada ilk turda Kırgızistan'a yenildim. Kırgızı çantada keklik gördüm, Amerikalıya odaklandım, maçlarını izledim falan önceden. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı...

Madalya töreninde Kırgız yanıma gelip seneye de gelecek misin diye sordu herhalde beni "garanti yenerim, bir yumurta cepte" diye düşündü...
    Branşınız nedir Selim bey?

Bu herkese olabilir. Dünyanın 1 numaralı teniscileri bile bazen ilk turda eleniyorlar.

Tatlı bir şok yaşıyoruz..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Selim bey sizinle varya biz bu paritelerin hakkından çok güzel gelicez.. Bir zaman sonra inşallah.. Biraz daha pişmemiz lazim
    Evet öğrenilecek şeyler var, ama gerekli asgari gereksinimleri karşıladığımızı düşünüyorum. Geriye kalan en büyük ve tek sorunumuz: psikoloji

Bence her şey süper

Ben bunları yazarken yavru kucağımda oturuyor. Cezmi eşşek kafalısı masanın altından gelip yavrunun bacağını ısırıyor. Bu kedi delirtecek beni

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,328
    Branşınız nedir Selim bey?

Bu herkese olabilir. Dünyanın 1 numaralı teniscileri bile bazen ilk turda eleniyorlar.

Tatlı bir şok yaşıyoruz..
    Çok ifşa olmiym, maçlarımı falan denk gelip izlerseniz, ve kötü maçıma denk gelirseniz burada ağırlığım hiç kalmaz

Annem zahmet edip izlemiyor, akşam whatsapp 'tan arayıp soruyor "naptın, aldın mı madalya?" diye..

Sayfa 54/245 İlkİlk ... 444525354555664104154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •