Sayfa 54/1002 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Emin misiniz Myfinans hocam sonuçta valorlu islem ve valor gunu 1 Nisan oluyor. Dekontta da işlem tarihi yazar.

Neyse ben riske girmeme taraftarıyım. Zaten bu stopajın önümüzdeki yıllarda ne hikayelerine denk geliriz kim bilir.
    Ben aynı gün valörlüler için yazdım. PPF gibi.Onlar için son emir günü 31 Mart.
    Ama T+1 olanlar için yarın son gün . T+1 olanlar için dediğiniz doğru.

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Karar verdiniz mi ppz vs Nkolay
    İkiyemi böleyim acaba diyorum.

3. [QUOTE=Tbey35;5270701]
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Apara'da yorumcular bist için bayağı karamsar konuştular.
    Dinledikçe tüm fonları satma düşüncesi doğdu içimde[/QUOTE

Karamsarlığa kapılma finans. Borsa bir müddet aşağı yukarı yatay seviyede salınım yapar. Sonra yıl sonuna kadar 2000 endekse doğru yelken açarız. Dibine kadar fondayız. Unutma kar ve zarar kardeştir. Enseyi karartma. Bol kazançlar
    Yabancı artık hayatta uğramaz buraya, bizdeki parada bu borsayı yürütmez dediler.
    Bakalım ne olacak?

Alıntı Originally Posted by Burkay17 Yazıyı Oku
    Mac 0,054590
    -0,055%
    Ne olacak bu mac ın hali

Yabancı vazgeçmez tatlı paradan.. Hic bir yerde kazanamadiklarini bizden kazanıyorlar.. Para herşeyi düzeltir.. Büyük güçtür...Siyasete..Yonetim politikalarına yön verir isterse. Enseyi karartmayın..Isteselerde çok izole olamayız diş dünyadan...[QUOTE=myfinans;5270712]
     Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku

Yabancı artık hayatta uğramaz buraya, bizdeki parada bu borsayı yürütmez dediler.
    Bakalım ne olacak?
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Ne olacak bu mac ın hali
    Bende aynı şeyi düşünüyorum günlük bakmayalım haftalık bakmayalım eyvallahta kaç aydır endeks altı getiri endeks üstü götürü haydar beyin bi bildigi vardır diyorum diyorumda kaç ay oldu hiç bir kıpırdama yok tamam iyi fon al satçı degil temel analiz uzun vadeli ama benzerlerine bakıyorum bide mac a bakıyorum hiç haraket yok umudum da kalmadı artık az düzelse çıkıcam sanırım ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Ne olacak bu mac ın hali
    MAC fonunun, kötü performans gösterdiği dönemlerden birine denk geldik sanırım. Daha önce düşük fiyatlardan aldığım MAC'lar sayesinde, kar/zarar tablomda hala yeşil görünüyor MAC sekmesi. Yoksa, pek de tahammül edilecek tarafı kalmadı. Öte yandan MAC portföyünde bulunan hisse senetlerinin de zamanı gelecektir elbette. İşte o zaman MAC ile yolları ayırırız diye tahmin ediyorum.

8. KTM %+0,421
    MPS %+0,740
    SUA %+0,229
    OPB güncel veri yok.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sayfa 54/1002 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz