Sayfa 540/548 İlkİlk ... 40440490530538539540541542 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. 8,83 cepteki garanti fiyattır, önümüzdeki 3 ayda... Altı olmaz...

Üst: Son iki gündür tahtayı yapanlar belirler.
    Demirören aldıklarını satamaz, mevzuata göre sanırım 10 yıl.(ama emin değilim)

Asla yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    8,83 cepteki garanti fiyattır, önümüzdeki 3 ayda... Altı olmaz...

Üst: Son iki gündür tahtayı yapanlar belirler.
    Demirören aldıklarını satamaz, mevzuata göre sanırım 10 yıl.(ama emin değilim)

Asla yatırım tavsiyesi değildir
    Sana özelden mesaj atmak istiyorum beni arkadaş olarak eklermisin üstat

3.  Alıntı Originally Posted by borsavizyon Yazıyı Oku
    5 lerden ,)ama sanirim bayagi kisiye olumlu katki yaptim.
    Butun pozlarimi dogan kagitlarina kaydirdim ondan sonra degerli dostum
    Dostum bende 4 lerde ayrıldım bidaha girmedim,sen beklesen uçmuştun resmen aslında hedefin yüksekti ama senide dökmüşler hangindesin şimdi ve hedefin ne?sen bunları iyi tanıyorsun o zamanda ısrarla bekleyin demiştin hatırlıyorum
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. 2.20 maliyetli malları dün son anda çağrıya verdim. Ama insan keşke demedende edemiyor. Buna da şükür.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

arkadaşlar
    maalesf hisse senedi yatırımcısı olarak çoğunuzda bilgi eksikliği var bende bu hisse yok
    1.8.82 fiyat ceptedir
    2.şirket değerleme yaptıracak bu fiyat 8.82 üzerinde çıkarsa o fiyattan ya vereceksiniz ya borsada satarsınız eğer vermezseniz şirket sizin adınıza parayı adınıza yatırır ve kottan çıkar ben olsam değerlemeyi beklemeden borsada bu fiyattan satarm neden derseniz değerlemenin şu andaki borsa fiyatı üzerinde olması ihtimali fazla olmasa gerek
    3.hisse çok sığ olduğu ve bizim bireysel yatırımcı profili böyle giden hisselere saldırma ihtimali nedeniyle spekülatif olarak daha yukarı gideceğine inanan riske girebilir.
    4.süreç 1 yatırımcının satma hakkı için başvurduğunda değerleme için 1 aylık süre başlar
    sağlıkla kalın yt.tv.değ.
    Son düzenleme : cinali; 15-09-2018 saat: 00:34. Sebep: İLAVE

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    arkadaşlar
    maalesf hisse senedi yatırımcısı olarak çoğunuzda bilgi eksikliği var bende bu hisse yok
    1.8.82 fiyat ceptedir
    2.şirket değerleme yaptıracak bu fiyat 8.82 üzerinde çıkarsa o fiyattan ya vereceksiniz ya borsada satarsınız eğer vermezseniz şirket sizin adınıza parayı adınıza yatırır ve kottan çıkar ben olsam değerlemeyi beklemeden borsada bu fiyattan satarm neden derseniz değerlemenin şu andaki borsa fiyatı üzerinde olması ihtimali fazla olmasa gerek
    3.hisse çok sığ olduğu ve bizim bireysel yatırımcı profili böyle giden hisselere saldırma ihtimali nedeniyle spekülatif olarak daha yukarı gideceğine inanan riske girebilir.
    4.süreç 1 yatırımcının satma hakkı için başvurduğunda değerleme için 1 aylık süre başlar
    sağlıkla kalın yt.tv.değ.
    bankaya yatırma işlemi kottan çıkmaya karar vermesi halinde geçerlidir

7. Kottan çıkma kararı ile 3 ay sonra 8.82 ye vermek yerine ptesi taban fiyat olan 9.24 den vermeye çalışsın kumar oynayanlar. Şansları varsa verebilirler. Neyseki 8.82 garanti fiyat oldu. Ama bu fiyattan verebilmek için de kottan çıkma sürecini bekleyeceksiniz malesef. Değerleme raporunun hazırlanması gerekecek. Şirkete başvuracaksınız vb. Süreçleri iyi takip edin.

8. @1brah1m pazartesi taban olacağını nereden biliyorsun ? Belki de Tavan olur Elinde mal yok diyemi bu tür hayaller kuruyorsun ?

Sayfa 540/548 İlkİlk ... 40440490530538539540541542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •