Onemli Gunler Banner
Sayfa 541/763 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 6099 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Netaş yine aynı netaş can çıkmayınca huy çıkmazmış...millete bir heyacan verdi arkası yok sanırım..8 yıl önceki tepeyi dahi geçemeyen ömür törpüsü bir hisse..kaybettiğim para bir tarafa kaybettiğim zaman ve sitresi bıktırdı...herkes fezaya çıktı bu 310 u geçemedi...yazıklar olsun demekten başka birşey gelmiyor...en kısa sürede kurtulmak dileğiyle...kimse bu yadıklarımdan etkilenmesin..benimki bir inat uğruna kaybedilenleri anmaktan ibaret...ytd herkese bol kazançlar dilerim..
    Çok acelecısın biz bu yola baş koyduk. Belliki tahtacılar kapışıyor düştüler bırbırıne . Yesinler birbirlerini biz yolumuza bakalım. Gittiğin yerde mutlu ol

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    satıcı cıkmasını beklemıyordum oysa nıye sattılar acep
    tahta yapmaninda bir maliyeti var,
    biraz elini rahatlatmak istiyordur belki. Arabayi degitirecek v.s )
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    haha çok inandırıcı satışlar cuma günü tawandan alanlar 1 lira kar ile sattılar mı şimdi...bu numaralara gerçekten çok eski taktikler kılımı kıpırdatmadım 350 milyona yakın ihale alacaksın burda tahtanın önünü keseceksin..sermayen kaç para senin?2021 sonu her yer 5G ZTE değilmi senin ortağın böyle şımarık haraket edersen mal toplucam diye bi yerini yırtarsın ancak alırlar malını elinden........
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

4.  Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Çok acelecısın biz bu yola baş koyduk. Belliki tahtacılar kapışıyor düştüler bırbırıne . Yesinler birbirlerini biz yolumuza bakalım. Gittiğin yerde mutlu ol
    Sevgili dostum buna acelecilik dersen beni üzersin netaş ile tanışıklığım 63 tl den başlar yani 10 yılı aşkın bir birlikteliğimiz var...halen bekliyorum..Netaş ın talihsizliği kucaktan kucağa gezmesi oldu...o günlerde olmayanlar var oldu geldi hepsi netaş ı üçe beşe katladı...yinede acele etmiyorum sitem ediyorum.. sonu iyi olur inşallah ne diyelim her şey nasip...

5. Nooluyoruz.... Is the game over, yani..!?

Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

6. Diğer spekin ortaya çıkıp ''ben bitti demeden, bitmez...'' demesini bekliyoruz....
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

7. Aldığım her hisse önce bir yüzde 4&6 neden aşağı saliyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,982
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aldığım her hisse önce bir yüzde 4&6 neden aşağı saliyor
    İşler iyiye gitmedin önce kötüye gider der Üstat
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet