Sayfa 541/1001 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ben piyasayı hiç iyiye yorumlamıyorum. en fazla bu günkü gibi tepki alımları ile güne başlayabilirler. nedeni ise, bugün bir çukura daha girip daha fazla salmadan yukarı çevirmeleri. altta hala boşluk var.. tabii benim bakış açıma göre
    Üstat,Garanın 7.02 desteği dağıldı.

YTD

Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku
    Üstat,Garanın 7.02 desteği dağıldı.

YTD
    unutmamışsın.. demekki şanzumanı dağıttı
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    unutmamışsın.. demekki şanzumanı dağıttı
    35 cente düşerse bende biraz alırım.

ytd

Alıntı Originally Posted by aristokrat Yazıyı Oku
    35 cente düşerse bende biraz alırım.

ytd
    hayırlısı olur inşallah...
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

zamaninda garantiye kac milyar dolar odeme yapan ispanyollar ve suan piyasa degeri 3.5 milyar dolardan islem goruyor nerden nereye olmasi gereken fiyat nere geldigi nokta neresi bize gore ucuz diyoruzda alici olmayinca pahali oluyor.

6. Biden iklim zirvesine RTE yi davet etmiş. Bu haber etki edebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Biden iklim zirvesine RTE yi davet etmiş. Bu haber etki edebilir.
    hiç bir etkisi olmaz 40 ülkenin içinde Kenya Bangladeş gibi ülkeler bile var ,özel bişey değil yani ,bu arada ABD borsa endeksleri coşmuş

8. Bir hafta Sonu alınan kararların etkisi
    ( Firmalarda Yaşanmış olabileceklere örnekler )
    1-) Bankalar kredileri ağırdan aldı. Farklı bankalardan alınan faiz oranları (aşırı dengesizleşti. )
    ( % 23- 26 arası Spot – Rotatif ) belirtmek isterim özel bankalar…..
    2- İthalat yapan firmalar ödeme planını değiştirmek zorunda kalmış olabilir……….
    Örnek; Bu haftaki Dolar veya Euro ödemelerini ertelemek zorunda kaldılar. Çünkü bir umut belki düşer.
    3- İmalatçılar…………. aldıkları malzemelerin çoğunluğu ( Dolar veya Euro ) olarak satılıyor..... Malzeme alımlarını çok mecbur olmadıkça erteledi. Buda satışları etkiledi.
    4-Ve en önemlisi aslında.... Firmaların nakit akışı aksadı. Öncelik sıralaması değişmek zorun da kaldı.

Sonraki haftalarda da bu belirsizlik devam eder ise, bir çok firma yukarıda yazmış olduğum birkaç basit örnek den etkilenir. Bu da büyük krize sebep olur.

Benim kendi fikrim ,,, Sayın Cumhurbaşkanımız bunların yaşanmasına izin vermeyecektir. Bu riski alamaz.
    Piyasayı memnun edeceklerdir. Bu haftan sonu bu kabus bitecektir. saat : 03 : 35 de

YTD

Sayfa 541/1001 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •