Sayfa 542/1027 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    o bi 10 satarım olmadı bi 10 daha bi 10 daha değil mi ?
    Ben geçen ay onun farklı versiyonunu yapmıştım;

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Bundan sonra sağlam hamle şöyle olur mesela;

Önce bir 300 baz puan arttırırsın..yetmedi bir 300 , sonra yetmedi bir 300 daha..

Yada artışlara inandırırsın piyasaları..buda zor, gazoz ağacı meselesi gibi..
    Neyse hiç değilse gazoz ağacı meselesi olmadığını hatırlatmış oldu MB'sı..

2. Kura resmen savaş açıldı, kamu bankaları ve diğerleri satıyor sürekli reis talimatı ile. Erol Civelek değindi son videosunda. Rte anladı beni şu durumda millet gönderemez ama bu dolar 5 üstüne atarsa gönderirler diye. Yoksa bu kadar faiz artışına karşı çıkan adam merkez her hafta faiz artırıyor gıkı çıkmıyor.

Seçime kadar çok fazla bir şey olmaz kurda görüntü o şuanda. Haa dışardan bir şok dalga gelir veya tr ye ceza gelir not indirimi veya yaptırım bir şey olursa iş değişir. Bence hiç biri olmasın böyle iyi ama ince gelsin isterdim açıkcası. Belki züğürt yaşayacağız ama huzur getireceğim diyor adam.

3.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    alakası bile yok yıl 2010ları geçtiği için üretildi... 10 sene sonra kredi kartı gibi kullanılır. 20-25 sene sonra tüm dünyanın ulusal paralarının yerini alır. istihbaratçılara bitcoinmi lazım sanki...
    https://www.youtube.com/watch?v=b7lmh5XVRW0

https://www.youtube.com/watch?v=iFb-nA1cV-Q

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kura resmen savaş açıldı, kamu bankaları ve diğerleri satıyor sürekli reis talimatı ile. Erol Civelek değindi son videosunda. Rte anladı beni şu durumda millet gönderemez ama bu dolar 5 üstüne atarsa gönderirler diye. Yoksa bu kadar faiz artışına karşı çıkan adam merkez her hafta faiz artırıyor gıkı çıkmıyor.

Seçime kadar çok fazla bir şey olmaz kurda görüntü o şuanda. Haa dışardan bir şok dalga gelir veya tr ye ceza gelir not indirimi veya yaptırım bir şey olursa iş değişir. Bence hiç biri olmasın böyle iyi ama ince gelsin isterdim açıkcası. Belki züğürt yaşayacağız ama huzur getireceğim diyor adam.
    FED doların suyunu sıkmaya devam ediyor diğer taraftan..

5.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Konuş bahri kardeşim konuş, gün senin günün..şu dolarcıları titret biraz da kendilerine gelsinler..

Ancak son aşamanın başlarındayız, bilesin..inşallah buralarda durulur..yoksa hepimiz için zor olacak..

Neydi;

Bir 300 baz puan arttırdın, yetmedi bir 300 daha, oda yetmedi bir 300 daha..

Şimdi sorun FED'de durmayacak..en azından bu sene..
    ben yine insaflı yazıyorum dolarcı dostlar dolar yükseldi mi forbes zenginler listesinde ilk üçe girmiş insan egosuna bürünüyorlar

6. valla her düşüşü alım fırsatı olarak değerlendirmek istiyorum kademeli. eninde sonunda biliyorum ki bu faiz balonu ile olacak iş değil..

7.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    FED doların suyunu sıkmaya devam ediyor diğer taraftan..
    Doların tahtıda sorgulanıyor bir taraftan. ABD nin başında ki deli Çine Rusya ya Avrupa ya savaş açınca onlarda şuan ticaretlerini kendi paraları ile yapıyorlar. Yakında yeni bir para çıkarırlarsa ticaret için dolar baya değersizleşir. Dünya doların yani abd nin boyunduruğundan kurtulmak istiyor artık. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    ben yine insaflı yazıyorum dolarcı dostlar dolar yükseldi mi forbes zenginler listesinde ilk üçe girmiş insan egosuna bürünüyorlar
    Günün ilk gülümsemesini yaptım sayende..Haklısın..

Sayfa 542/1027 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •