Sayfa 542/608 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592 ... SonSon
Arama sonucu : 4859 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    ben hesabıma geçtimi anında görürümde, aracı kurumumun saklama takasında 2 gün sonra görünür. onu şeytmiştim.
    Takas paylar icin gecerli, saklamayi yapan araci kurumlar icin degil.

Soyle anlatayim.
    1 ay once hisse aldin A kurumundan.
    Bugun B kurumuna virmanladin.
    B kurumunun takasinda hemen gorulur, A kurumunun takasindan hemen eksilir (ya da en gec 5'teki cutoffa kadar).
    Benin virmanlarim hep araci kurum takasinda cok kisa surede goruldu (yapildigina dair konfirmasyon aldiktan sonra).

Bunun ustune...
    Emekliklik Fonlarina giden paylar herhangi bir araci kurum tarafindan alinmis olabilir (Fonun calistigi kurum hangisi ise).
    Yatirim Fonlarina giden paylar da ditto.

2. 666 dayı karax nick'li üye halkbankası dedi grafiği bı actim grafik muthis

Dayı ekmek çıkacak gibi market masrafimiz çıkar mı girisimizi yapalim

3. Nerede kalmistik dayi

4. Oo mrsun 666 vs trendhound nerede yaziyor hafız

5. Oo girer girmez hoşgeldin partisi -0,50 ahahhahaha

6. Sayin robot 13.63 den malı galdiran benim. Bende teminat kisitlamasi var. Yani full pozun yanından gecemiyorum. Yalandan assa verme. Adres hatalı

Ahahahhaha

Yapıştır gocumm

7. Ekibi toplayın dayı Hahahhahaha uykusu geceler tartismalar işsiz herkesi toplayın dayı

Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Ekibi toplayın dayı Hahahhahaha uykusu geceler tartismalar işsiz herkesi toplayın dayı
    Benim yapabilecegim birsey yok ustadim. Degisim gelmeyince cikardim butun portfoyumu, gunahimi bile tutmam burda.
    Sadece bu var yok sayilan. 4 dolari bekliyorum. Muhtemelen torunlarimiz gorur. Ama ise yaradi, bu yok sayilan mallar sayesinde at hirsizligi yapabiliyorum baska hisselerde.

Bankada da mahkemesinin bitmesini. Kesin sonuclaninca ABD'de acacagim tazminat davasini, yanlarina kalmasin yapilanlar.

Keyfin yerinde mi senin?

Sayfa 542/608 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •