Sayfa 542/814 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yahu arkadas elinde hissemi var gelip uyarmış mış.. yarın birgün 50 tl görürse ne dyeceksin.. süreç başladı göreceğiz mrshall nereleri görecek
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Sho ya sorun arkadas ben dün evelki gün uyardım sizi.
    Artık kayıp riskiniz az .40 TL zaten kendi alıyor .hissede cagri bitene kadar 39.80 ile 40 civarında seyreder diye düşünüyorum.ytd deildir .
    Olmayan yetkimle sizi bu tahtanın ustası ilan ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by zırıltı Yazıyı Oku
    Sho ya sorun arkadas ben dün evelki gün uyardım sizi.
    Artık kayıp riskiniz az buralardan girip beklerim diyen için .40 TL zaten kendi alıyor .hissede cagri bitene kadar 39.80 ile 40 civarında seyreder diye düşünüyorum.ytd deildir .
    Bu konuda size katılamıyorum sayın Zırıltı... 1-2 gün böyle devam edebilir sonrasında yine yukarı ivmelenebilir...

Bir miktar alım yaptım
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. Bunlar eğer aradığı lotu bulamazsa teklifi artırabilirler bu da bir beklentidir belli olmaz ne olacağı...yada tekliften vazgeçebilirler bu da olabilir...hele SPK ya bir başvurulsun bakalım

Gönüllü pay alım teklifi fiyatında değişiklik yapılması

MADDE 22 – (1) Gönüllü pay alım teklifinde bulunan, fiili pay alım teklifi süresinin sona ermesinden bir iş günü öncesine kadar pay alım teklifi fiyatını artırabilir.

(2) Gönüllü pay alım teklifi fiyatının artırılması halinde, yeniden belirlenen fiyat dikkate alınarak pay alım teklifi işlemine devam edilir. Yeni fiyatlı teklif, yapılacak değişikliğin Kurula bildirilmesi ve 10 uncu maddede belirtilen usule uygun olarak kamuya açıklanması durumunda geçerli olur.

(3) Gönüllü pay alım teklifi fiyatının yeniden belirlenmesinden önce teklife katılarak paylarını satmış olan ortaklara ödenen fiyat ile yeniden belirlenen fiyat arasındaki fark, pay alım teklifi süresinin sona ermesini takip eden iki iş günü içinde ilgili ortaklara ödenir.

(4) Gönüllü pay alım teklifi fiyatında değişiklik yapılması halinde, satın alma süresi iki hafta uzatılır. Söz konusu iki haftalık ek süre içinde teklifte yeni bir değişiklik yapılamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    yahu arkadas elinde hissemi var gelip uyarmış mış.. yarın birgün 50 tl görürse ne dyeceksin.. süreç başladı göreceğiz mrshall nereleri görecek
    Yarın bir gün gorursesi vaarmi.45 ten alınmaz dedik .ama bu fiyatlardan risk az alan alır dedik.ben 40.58 den 450 lot aldım .düşerse alırım daha.isinize gelmedigi için yanlis anlıyorsunuz.45 üstü mal sokacaklar onun için uyardım sadece yazık yani günah.artik risk az

6. %95 e ulaşabilmek için 675.000 lota ihtiyaçları var
    Takaslarda HSBC harici fiili dolaşımda 881.444 lot var onun da zaten 210.000 tanesi iş yatırımda...

Bunlar Garanti yatırımla anlaştılar çağrı konusunda ve şu an garanti alımda 22.000 lot ...bu tahta için fena sayılmaz

7. 43 üstü kalabilse iyiydi

8. Temiz para bırakıyor , nasılsa 40 garanti al üstten sat güzel iş.

Sayfa 542/814 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •