Onemli Gunler Banner
Sayfa 543/997 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Bu mektubun gerçek olması mümkün değil. Amaç bilgi kirliliği yaratmak olsa gerek.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu mektubun gerçek olması mümkün değil. Amaç bilgi kirliliği yaratmak olsa gerek.
    İlk defa ben de kararsız kaldım. Ancak 2-3 üst düzey yetkili ve gazeteci (twitter'da onaylanmış hesaplarıyla) bu mektubu onalylıyorlar.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

mektup eğer doğruysa 7-8 gün önce yazılmış.. bu mektubun içeriğini zaten son 3-4 gündür twitterda adam aslında parça parça mesaj olarak attı.. şaşırılacak bir şey yok..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İlk defa ben de kararsız kaldım. Ancak 2-3 üst düzey yetkili ve gazeteci (twitter'da onaylanmış hesaplarıyla) bu mektubu onalylıyorlar.
    Aba altından sopa göstermeye yönelik algı operasyonu ve yarınki görüşme öncesi Bizi baskı altına almayı amaçladıklarını düşünüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Piaggio Yazıyı Oku
    mektup doğruysa ki doğru olduğu söyleniyor.
    çok acaip ifadeler var.
    aptal olma,seni sonra arayacağım diye bitiyor

inanılır gibi değil.
    eğer cidden doğruysa dolarda gevşeme falan hikaye.
    ytd.
    Sarı kafa ...şakacı tavrıdır o..sıkıntı yok...herşey kontrollü normal seyrınde..inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Trump'ın çok acaip sözler içeren bir mektup yazdığı iddia ediliyor. İddia edilen mektubu okudum. Çok sağlam kaynaklardan teyid edildiği de söyleniyor.
    Eğer mektup doğru ise düşünce yapımızın ve dimağımızın algılayabileceğinin de ötesinde bir manyakla karşı karşıyayız.

Twitter'da çoğu kişi mektuba inanmıyor. Ancak 2-3 adet çok sağlam üst düzey onaylı hesabın mektubu doğradığı iddia ediliyor.
    Kaynak Türkçe mi, İngilizce mi? Bunu söyleyin bari.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

saklı gizli bir şey yok aslında.. adam resmen açık açık tehdit ediyor kaç gündür zaten twitterdan veya tv konuşmalarında.. mektup olsa ne olur olmasa ne olur..iktidar cevap vermekten çok uzak.. bir de bu zihniyet ecevit le dalga geçiyordu.. daha beter duruma düştüler..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Aba altından sopa göstermeye yönelik algı operasyonu ve yarınki görüşme öncesi Bizi baskı altına almayı amaçladıklarını düşünüyorum.
    Mektubun gerçek olma durumu ile algı operasyonu için 3. parti kişiler tarafından üretilmiş olma durumları çok farklı şeyler.

Ben gerçek olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşünüyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 543/997 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •