Onemli Gunler Banner
Sayfa 543/681 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,337 - 4,344 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı*Erdoğan, CHP’nin İş Bankası’ndaki hisselerinin Hazine’ye devrini sağlamak için konuyu Meclis’e getireceklerini, hisselerinin yasal bir düzenlemeyle Hazine'ye devredileceğini açıklamıştı.*

Erdoğan, "Mesele İş Bankası değil. Mesele, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vasiyetidir. Kılıçdaroğlu, ‘Oradan bizim kasamıza giren para yok ki’ diyor. Ben ‘Senin kasana para giriyor’ demiyorum ki. Mahkeme kararıyla, Türk Dil Kurumu’na ve Türk Tarih Kurumu’na belirli bir temettü geliri aktarılıyor. Ama orada yönetim kuruluna CHP niye dört adam koyuyor? Efendim, yönetim kurulundaymışlar ama hiçbir inisiyatifleri yokmuş. Yönetim kuruluna gireceksin, ama hiçbir inisiyatifin olmayacak. Böyle bir saçmalık olur mu" diye konuşmuştu.*

CHP'nin İş Bankası hisselerine tepki gösteren Erdoğan, buna karşın tüm kamu bankalarına kendi parti yöneticilerini atadı.

Geçtiğimiz günlerde KAP'a yapılan açıklamada üç kamu bankasının genel kurullarının üst yönetimde değişiklikler gerçekleşti. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na 'KAP' yapılan açıklamaya göre; Vakıfbank'ın Yönetim Kurulu Üyeliğine Abdülkadir Aksu, Halkbank'ın Yönetim Kurulu Üyeliğine Mevlüt Uysal, Ziraat Bankası'nın Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Eski Bakan Faruk Çelik getirildi.
    SOL HABER alıntı 29 mayıs haberi

2. Açılış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. 12.55

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Yorumlayabilirmisiniz..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by BİLGEHAN Yazıyı Oku
    Yorumlayabilirmisiniz..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İyi durumda ama tavan tavan gitmez ağır aksak belki

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7. 13.55

8. 17.55

Sayfa 543/681 İlkİlk ... 43443493533541542543544545553593643 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz