Sayfa 545/1016 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 8127 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Maaşallah Bitcoin her işe yarıyacak.. Enselenen, yıllar önce bitcoin aldıydım bi de baktım param bine katlanmış diyecek artık..
    Köstebek'ten 'Bitcoin' savunması Savunma sanayisindeki projeleri yabancı firmalarla paylaştığı iddiasıyla tutuklanan eski İnsansız ve Akıllı Sistemler Dairesi Proje Müdürü Yusuf Hakan Özbilgin’in bankalarda kiralık kasaları bulundu. Özbilgin kasalardan çıkan 1 milyon Euro ve 500 bin doları, “Borsadan ve Bitcoin’den kazandım” diyerek savundu.

2. bugün bir kampanya başladı. GAMESTOP hissesinde büyük bankaları short squeeze yapan RobinHood yatırımcıları şimdi fiziki GÜmüş te de aynısını deneyeceklermiş. $PSLV ve $AG hisse senetlerine saldıracaklarımış. Fiziki Gümüş fiyatının 25$ dan 1000$ çıkartma hedefi ile saldıracaklar.

GAMESTOP hisseleri %500 arttı son 1 haftada. Çünkü büyük bankalardan birisini açığa satarken farkedip topluca saldırmışlar. Sosyal Medya iyi kullanılırsa küçükler birleşip damına koyabiliyor.

Ben bu sebeple bu sabah itibarı ile bir miktar fiziki külçe gümüş ve GMSTR almaya başladım. Yabancı borsalarda $PSLV ve $AG de alacağım. Olur da bu spekülasyonda başarılı olurlarsa az da olsa nasibimizi alalım dedim.

THE BIGGEST SHORT SQUEEZE IN THE WORLD $SLV Silver 25$ to 1000$.

https://www.reddit.com/r/wallstreetb...ld_slv_silver/

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    bugün bir kampanya başladı. GAMESTOP hissesinde büyük bankaları short squeeze yapan RobinHood yatırımcıları şimdi fiziki GÜmüş te de aynısını deneyeceklermiş. $PSLV ve $AG hisse senetlerine saldıracaklarımış. Fiziki Gümüş fiyatının 25$ dan 1000$ çıkartma hedefi ile saldıracaklar.

GAMESTOP hisseleri %500 arttı son 1 haftada. Çünkü büyük bankalardan birisini açığa satarken farkedip topluca saldırmışlar. Sosyal Medya iyi kullanılırsa küçükler birleşip damına koyabiliyor.

Ben bu sebeple bu sabah itibarı ile bir miktar fiziki külçe gümüş ve GMSTR almaya başladım. Yabancı borsalarda $PSLV ve $AG de alacağım. Olur da bu spekülasyonda başarılı olurlarsa az da olsa nasibimizi alalım dedim.

Shortçular çekildikten sonra robin hood ky leri kime satıp kazanıyorlar, alıcı geliyor mu bu fiyatta acaba?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    bugün bir kampanya başladı. GAMESTOP hissesinde büyük bankaları short squeeze yapan RobinHood yatırımcıları şimdi fiziki GÜmüş te de aynısını deneyeceklermiş. $PSLV ve $AG hisse senetlerine saldıracaklarımış. Fiziki Gümüş fiyatının 25$ dan 1000$ çıkartma hedefi ile saldıracaklar.

Bu tarz şeyler "gel gel" amaçlı da kullanılabilir. Dikkatli olmak lazım ama beni üzmeyecek bir miktar da ben destek atacağım.

YOLO( you only live once) mottosuyla hareket eden bu grup dediklerini yapabilirler inşallah.
    Yatırım tavsiyesi değildir! Yanılma ihtimalim her zaman vardır!

güvenli limanı pearl harbor a çevirdiler delik deşik ettiler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. fiziki (veya fizikiye emsal) kiymetli metal aldiktan sonra hemen satma niyeti olmadikca zaten altin ve gumusten zarar edene rastlamadim son 25 senedir. eninde sonunda gercek enflasyon kadar artiyor. SINIRLI VARLIKLARA sonsuza kadar turev sanal varliklarla baski kuramazsiniz. Baraj patlar sel olur gider yok eder onune geleni.

Alıntı Originally Posted by nakila Yazıyı Oku
    Bu tarz şeyler "gel gel" amaçlı da kullanılabilir. Dikkatli olmak lazım ama beni üzmeyecek bir miktar da ben destek atacağım.

YOLO( you only live once) mottosuyla hareket eden bu grup dediklerini yapabilirler inşallah.

7. Hem ons gümüşte, hem ons altında çok güzel TOBO oluşumları var ama inşallah çalışır. Biraz moral olur.
    Demokratların zamanında da çıksın artık şu kıymetli metaller.
    Zaten son 2 senedir tüm piyasalar acayip hareket ediyor. Bir acayiplik de demokrat-altın ilişkisinde olsun, ne var yani
    Yatırım tavsiyesi değildir! Yanılma ihtimalim her zaman vardır!

8. Fiat Para arzi son hiz genislemeye devam ediyor.

Hiperenflasyona ve buyuk ABD Avrupa bankalarinin batisina hazir misiniz?

Dolarin ve diger tum kaydi fiat paralarin tuvalet kagidina donusecegi sureci gormeye hazir misiniz?

Ben kendi adima artik hazirim. Cekirdek citleyerek sonucu belli olan mactaki uzatmalari disaridan izliyorum ve sadece gulumsuyorum.

Sayfa 545/1016 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •