Sayfa 545/651 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. KAP a haber düşmüş kupon ödemediği için uyarılması kotasyon yönergesi 29/e bendine göre Sonuç ne olur açıklayabilen var mı?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ahkulak Yazıyı Oku
    KAP a haber düşmüş kupon ödemediği için uyarılması kotasyon yönergesi 29/e bendine göre Sonuç ne olur açıklayabilen var mı?

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnternette araştırınca başka şirketlerinde bu uyarıyı aldığı görülüyor.. Bu habere bir cevap yazacaktır..

3. Yapılacak iş belli alacaklı bankalar şirkete el koyacaklar karagirayları ****** edecekler şirketi işler hale getirim satacaklar bakın Ülker gurubuna batık şirketlerden ne paralar kazanıyorlar ben balderesin blok satışları iki günde kimlere kaçliradan satıldı merak ediyorum bir oyun var bakalım sonu ne olacak filim bitmedi daha tabiki yalan da tam bir Dallas ve yalan rüzgarı vardı eskiden aynısının tekrarı

4. 01.12.2017 tarihinden itibaren bimeks e ait tahviller borçlanma araçları piyasası gözaltı pazarında işlem görmeye başlamıştı. 29.11.2017 tarihli kap haberine bakınız. ayrıca kotasyon yönergesinin 29. maddesini iyi okursanız bunun pay piyasasıyla alakalı olmadığını da görürsünüz. borçlanma araçlarının, kira ve gayrimenkul sertifikalarının pazar değiştirme ya da kottan atılması ile alakalıdır. 26.01.2018 de iki tahvili temerrüte düştüğünde neden uyarı gelmedi??? bu da manidar. bir işler çeviriyor bunlar. hep beraber bekleyip göreceğiz. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by 06ekonomist Yazıyı Oku
    Yapılacak iş belli alacaklı bankalar şirkete el koyacaklar karagirayları ****** edecekler şirketi işler hale getirim satacaklar bakın Ülker gurubuna batık şirketlerden ne paralar kazanıyorlar ben balderesin blok satışları iki günde kimlere kaçliradan satıldı merak ediyorum bir oyun var bakalım sonu ne olacak filim bitmedi daha tabiki yalan da tam bir Dallas ve yalan rüzgarı vardı eskiden aynısının tekrarı
    Allah askina nerde gorulmus sirkte el koyup isler haline getirmek.insanlari cok yanlis yonlediryorsunuz.sirkete ancak iflas davasiyla el konurki oda zaten iflas davasi ile ondada sirketi duzluge cikartma olmaz.iflasdan eline ne dusurse artik.ayricada kimse bukadar borcu uslenip sirketide satin almaz.sektorun kendisi zaten sallantida.bu sektorden yatrimcilar kacmaya yanasirken boyle bir umutda yok.normal sartlarda boyle borcla ve faliyet alani olmamasindan helleki tahvili odemeis olmasindan dolayi coktan kotdan atarlardi.buna eski bist baskani diye ayricalik taminiyor hepsi bu

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Herkesin ağzından bal akıyor, ne güzel

7. Şimdi bu bmeks iflas, mı etti, lafı dolaştırıp durmayın, bilenler yazsın,dünyanın zararı var zaten,

8. aynı şeyi yine yeniden yazıyorum. şu forumlarda algının her türlüsünü gördük. at izi it izi meselesi... olumlu ya da olumsuz her türlü yorumlarımız bize kalsın. elimizde resmî bir bilgi olmadan yok duyumdu yok öngörüydü kimsenin vebaline girmeyelim. ytd yazmakla aklanmış mı oluyoruz? kul hakkı denen bir gerçek var. kimseler de buralarda ya da kuşta yazanlara göre al sat yapmasın lütfen. 15 dakika gecikmeli ya da anlık eşleşmeleri, günlük al sat dağılımlarını, virmanları, kap haberlerini, ticaret sicil gazetesini takip edin ve karar verin.

Sayfa 545/651 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •