Sayfa 546/1008 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8057 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Vıop LVI

1. Tokatlı hapları azalt, halüsinasyonlarin azmis yine 😂

takip ettiğim grafik haftalıkta artık yukarı diyor.

ben bilmem barım bilir.

3. Bir de mazlumların yanında olacağım vs diyip insanlarla dalga geçme. Türkistan'da ki din ve kan kardeşlerine aynı desteği gösterdin mi? Ya da dinden bağımsız dünya da zulüm gören her mazlum için konuştun mu? Türkiye içinde ne mazlumlar var ağzını açtın mi?

Bana ne denirse ona inanıyorum ateşli savunuyorum de anlarım. Ama şu her sayfanın yarısını gereksiz isgaliye bırak içi boş şeylerle. Gün içi haber ve analiz var mı diye arada vaktim oldukça girip hızlıca okuyorum. Gereksiz yer işgalini azaltsan iyi olur gerçekten

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Tokatlı hapları azalt, halüsinasyonlarin azmis yine 😂
    Aptal yine maydanoz oldu....

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Bir de mazlumların yanında olacağım vs diyip insanlarla dalga geçme. Türkistan'da ki din ve kan kardeşlerine aynı desteği gösterdin mi? Ya da dinden bağımsız dünya da zulüm gören her mazlum için konuştun mu? Türkiye içinde ne mazlumlar var ağzını açtın mi?

Bana ne denirse ona inanıyorum ateşli savunuyorum de anlarım. Ama şu her sayfanın yarısını gereksiz isgaliye bırak içi boş şeylerle. Gün içi haber ve analiz var mı diye arada vaktim oldukça girip hızlıca okuyorum. Gereksiz yer işgalini azaltsan iyi olur gerçekten
    yeni moda internette kafana göre her türlü yazıp etkileşim almak. bence safi aptallık.

suret-i haktan görünen şeytanlara sıfat bulamıyorum.

Erdoğan Almanlar a tarihî ders veriyor....

7. #THYAO
    S&P'den Türk Hava Yolları İçin Kredi Notu Açıklaması:

Açıklamada Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu S&P’nin, Ortaklığın güçlü operasyonel ve finansal performansına dikkat çekerek bağımsız kredi profilini bir kademe yükselterek bb-‘den bb’ye çıkardığı belirtildi. Kredi notu ise B (durağan)’da ülke notu seviyesinde sabit tutuldu.

S&P ayrıca, Ortaklığın 2015 yılında ihraç etmiş olduğu USD cinsi Ekipman Teminatlı Geliştirilmiş Kredi Sertifikaları’na ait kredi notunu B(sf) olarak teyit etti.

8. Tokatlı anlatsana su tarihi dersi dinleyelim. Gerçekte olan ne , senin aklın ne kadarını anlamaya yetmiş anlamış oluruz

Sayfa 546/1008 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •