Sayfa 546/1023 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    mb iyi hamle yaptı ! yerli tarafta beklenti 25 50 hatta arttırmaz(arttıramaz) beklentisiydi 75 baz puan arttırarak ben gerekirse beklenti üstü de artış yapabilirim mesajı verdi tıpkı bir anda yazılı yoklama yapan hocalar gibi !! bu hamle piyasadaki yaramaz çocuklarda eğer bu camı kırarsak yakalanabiliriz korkusu oluşturabilir !!
    "yaramaz cocuklar" bence fırsat olursa aşağılardan alma derdinde..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sn Gundwane
    Sakın yanlış anlamayın size itiraz anlamında yazmıyorum...

7 krş düşşse ne olur düşmese ne olur?
    Ekonomimiz kurtuldumu şimdi?
    Tabi ki hayır...
    Kaldığımız yerden devam....
    Bana göre bir ekonominin en sevmediği ortam
    "YÜKSEK FAİZ-YÜKSEK KUR" ortamıdır...

saygılar/başarılar
    Haklısın tabe

Zaman kazanma bizim kisi işte..

Bence 1-2 senelik kesin çözüm 8 haftalığı 18 e çekmek..

Rusya yaptı zamanında 3 senedir kurlar yatay..

3.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    İyi polis kötü polis örneği....
    Bunu yutacak da çok var

saygılar/başarılar
    Aynen. Tavşana kaç tazıya tut. Halk önünde konusulanla kapalı kapı ardı ayni değil.benim gördüğüm güncel siyasette en önemli husus halka bi düşman sunmak. Dış güçler, bankalar, mb. Olay kotulestikce düşman daha somut olmalı. O sebeple artik mb ye kadar geldik demek.

Halka yeterince öfkesini yöneteceği düşman vermezsen boş kalan öfke sana döner. O sebeple camiler ahir oldu, üst akil, faiz vb.. konuları bol bol gündeme geliyor.

Aslında çok eski taktikler uygulanıyor. Makyavel görse gözleri yaşarırdı, tam benim anlattıklarım diye

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dünyada paranın maliyeti artarken YAPISAL REFORM yapmadığın Halka ACI REÇETE içirmediğin sürece vız gelir tırıs gider faiz artışları...
    Reis mi yapısal reform yapacak?
    Pehhhh inanırsam şaşarım aklıma

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sn Gundwane
    Sakın yanlış anlamayın size itiraz anlamında yazmıyorum...

7 krş düşşse ne olur düşmese ne olur?(bugün 2 krş düştü)
    Ekonomimiz kurtuldumu şimdi?
    Tabi ki hayır...
    Kaldığımız yerden devam....
    Bana göre sağlıklı bir ekonominin en sevmediği ortam
    "YÜKSEK FAİZ-YÜKSEK KUR" ortamıdır...
    Hızla ona koşuyoruz...

WİNTER İS COMİNG....

saygılar/başarılar
    Yaw Tengri buna katılmamak elde değil.haklisin.senden hoslanmasamda haklısın.hakkini vermek lazım.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Academician Yazıyı Oku
    Aynen. Tavşana kaç tazıya tut. Halk önünde konusulanla kapalı kapı ardı ayni değil.benim gördüğüm güncel siyasette en önemli husus halka bi düşman sunmak. Dış güçler, bankalar, mb. Olay kotulestikce düşman daha somut olmalı. O sebeple artik mb ye kadar geldik demek.

Halka yeterince öfkesini yöneteceği düşman vermezsen boş kalan öfke sana döner. O sebeple camiler ahir oldu, üst akil, faiz vb.. konuları bol bol gündeme geliyor.

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçenlerde de söyledik
    Tekrar edelim
    Ama önce birazdan vereceğim b.k tan örnek için tüm forumdan peşinen özür dileyelim..

Reis M.Ç e büyük abdestini 1 sene wc e yapmayacaksın dese M.Ç korkusundan 1 sene altına pisler...
    Reis den habersiz faiz arttırmak mı?
    Pehhh inanaırsam şaşarım aklıma....
    Ama memlekette inanacak çok....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

7. 4.08 vurdu çekti. Ben hala sıkıntının geçmediğini düşünüyorum. Faiz artışına vermesi gereken motifte bir tepki değil bu.

Eğer piyasa GLP'yi yapısından dolayı bir para politikası aracı olarak kabul etmemeye başladıysa (ki aslında GLP fonlaması kanunen bir para politikası aracı değil) ve o politika faizi orada durdukça boşu boşuna mermi tüketeceğiz gibime geliyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    4.08 vurdu çekti. Ben hala sıkıntının geçmediğini düşünüyorum. Faiz artışına vermesi gereken motifte bir tepki değil bu.
    üstad sanırım fonlama bekleniyor ilaç tümden mi basılacak damara 13.50 doz olarak yoksa hafiften mi verilecek ?

Sayfa 546/1023 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •