Sayfa 546/814 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 6506 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku
    Hocam bilgilerin icin cok sagol konu disi. Bisey sormak istiyorm dogan medyanin butun mallarini satmasi ne ayak cok kafami kurcaladi

HTC Desire 816G dual sim cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neden dostum adamlar medyadan çekiliyor...zaten ne hükümet yanlısı olabiliyordu nede muhalefet...tarafsız olmaya çalışsa da beceremiyordu bence...isabetli oldu diyebilirim...enerji sektörüne kayacagi söyleniyor...bakalim neler olacak...

2.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku
    Hocam bilgilerin icin cok sagol konu disi. Bisey sormak istiyorm dogan medyanin butun mallarini satmasi ne ayak cok kafami kurcaladi

Vardır bi planları konuya vakıf değilim.. bence iyi oldu...

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by yigtt Yazıyı Oku

enerji veya otomotıv işine girerse şaşırmam konsorsiyumum içinde olamadı medyayı verdi oda bir yerinden tutar artık veya enerji işleri

4. Doğan Grubunu Trnsk yi alabilmek için satmış diyorlar kulislerde.. Bu Çok gizli bilgiyi paylaşmak istedim..
    Tahsisli yapmayi düşünüyorlarmış

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Selofan Yazıyı Oku
    Doğan Grubunu Trnsk yi alabilmek için satmış diyorlar kulislerde.. Bu Çok gizli bilgiyi paylaşmak istedim..
    Tahsisli yapmayi düşünüyorlarmış

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    alem adamsın

6. Ben alıma devam ediyorum.her an doğan holding gibi olumlu bir haber gelip tavan serileri başlayabilir.allahtan umut kesilmez.su mübarek kandil günü sevindir bizi patroniçe...

7. Ben alım yaptıkça düşüyor. Arkadaş bir kerede söz veren patron sözünü yerine getirsin..yatırımcısını mağdur etmesin..herhalde tüm birikimimi bu kâğıtta patrona güvenerek yine kaybedeceğim bu gidişle...

8. Aldım diyon ama 10 bin satmış yüzde 3 düştü demekki almamışsın

Sayfa 546/814 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •