Onemli Gunler Banner
Sayfa 548/602 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by ArcModerna Yazıyı Oku
    Abi teknik analiz kitabını yazdim ben.

Olabilir

Emme bele de olabilir

Görelim

Ne olacaq

Sen kitabın sonundan baslamissin ogrenmeye Teknik analizi elliotla mi ogrendin sen. Hemide 1 dakikalık eylemi? Türkçe okumayı sağdan sola öğrenmiş gibi düşün. Eliot diye bir analiz olamaz falciliktan öteye gitmez.

2.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Sen kitabın sonundan baslamissin ogrenmeye Teknik analizi elliotla mi ogrendin sen. Hemide 1 dakikalık eylemi? Türkçe okumayı sağdan sola öğrenmiş gibi düşün. Eliot diye bir analiz olamaz falciliktan öteye gitmez.
    İzle. Abi biz şeytani ilimler akademisinde öğrendik şeytani dalga analizini geleceği çizmek şeytanın işi.

3. Şimdi dayı biz dün dibi neye göre dib dedik şeytani ilimlere göre sonuçta bu gelicek ralli de oluştuğunda nasıl çizdik şeytani ilimle.

4. Tepeyi geçen ralli geldiğinde zabanann ki tepeyi hareket itki evet dakikalık farketmez mikroda itki ile başlar hareket.

5. Şeytanın dalga analizi

6. Bu kitabı okumanın bedeli çok ağır aklını yitiriyorsun direq

7. Hiç ilgimi çekmiyor halkbank ama biraz inceledim. Bugün itibari ile benim kitap derki 13.04 üstünde 2 gün kapatamayan halkbank düşmeye mahkumdur der. Bakalım şeytanın kitabına karşı klasik bir analiz. Sen mali 12.75 ten almış ol. Ben benim sartlarim oluşursa ben 13.04 ten almış olayim kim kazanacak izleyelim.

8. Tavan oldu diyelim nerden Alcan buda bir yöntem değil bence sence

Sayfa 548/602 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •