Sayfa 549/821 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 6567 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: TUKAS - Tukaş Gıda Sanayi

1. Muhtemelen bugün endex paniği ile çok satan oldu ama bence tukaş yeni başlıyor. Ben portföyde hisse sayımı bugün 3 den 2 ye indirdim ve tukaşa ek yaptım. Mapçup olmayız biiznillah.

Borsa eksi 4, tukaş artı 4 maşallah

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Muhtemelen bugün endex paniği ile çok satan oldu ama bence tukaş yeni başlıyor. Ben portföyde hisse sayımı bugün 3 den 2 ye indirdim ve tukaşa ek yaptım. Mapçup olmayız biiznillah.

Borsa eksi 4, tukaş artı 4 maşallah
    Dışarıdaydım hiç bakmadım,,çünkü hissem çürük değil,sağlam,güvenli,,akşam baktım gerçekten de maşAllahı var.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Gemiye bindik pruvamiz neta firtinalar da çıksa rotamız hep ileri....Nazar değmesin.

4. bu endekse fazla sağlam durmuşuz. acaba uluun etkisi mi , kendi gücü mü.. uluun biraz düzeltme yapınca daha net anlaşılır.
    bugün de osmanlı sağlam topa girmiş.
    ayrıca arada kaynamasın %80 bedelsizimiz de varr..
    hepsini geçtim forumda çok kıymetli ustalar var.
    hakkımızda hayırlısı artık
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5. Anlaşılan o ki yine yalan haberle borsayı çakmışlar. Bu kaçıncı süper bono türbülansı saysını unuttum. Çıkma ihtimalimi sıfıra yakın görüyorum. Çıkardıkları anda tüm real piyasa biter hemde beton ekonomisi biter. Seçime giderken yapmazlar, yapamazlar.

https://www.sozcu.com.tr/2022/finans...kildi-7182589/

6. Bir yalan haberde bu. Borsada sert düşüşün sebeblerinden biri.

https://www.cumhuriyet.com.tr/amp/ek...rtiyor-1945112

7. Londra swap faizi uçunca yabanci TL açığını hisse satarak kapamis olabilir.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

Sayfa 549/821 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •