Sayfa 549/975 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. ben onu bunu şunu bilmem ana bakarım seviylermi suan seviyler

2. Bos verin su an yasamamiza bakalim. bi hikaye okudum cok hosuma gitti.
    Oğlu Babasına sormuş kıtlık kaç gün diye, Babası 40 gün demiş, çocuk 40 gün sonra bitecekmi yani demiş. Babası hayır alışacağız demiş.

HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUM, AMA HERGÜN YENI BİR ŞEY ÖGRENİYORUM.

3. zararın neresinden dönersen kardırrrrr

yaz ayı geliyor dedik 3 .5 ay rahatız dedik ödemelerimiz az dedik

nezaman dedik 6 lıranın üstünde dedik

olumsuz haberler gelmez ise benim beklentim önce 5.54

kırarsa 5.40 çok rahat görülebilir ytd

4. Dayı şu an yaz filan bahane bence şu an s400 yaptırımınin yapılmayacağını fiyatladilar. 15 temmuza az kaldı. Yakında abd nin yeni oyununu izleyebiliriz. Tıpkı zamanında iraki kuveyte saldırmaya teşvik edip sonra niye saldırdın diye sopalamasi gibi birşey yapabilirler.

5. Hdfgs nın yavaş yavaş düşmesi beni şaşırttı acikcasi. Biraz sert bir düşüs bekliyordum. Galiba borsanın yükselişinden etkilendi.

6. 28 hazıran haftasında dth larda 1.1 milyon dolar çözülmüş halk satmış yani

s 400 lerden bişey çıkmaz mazeme gelir kurulur aktıf hale getirilmez

bıkaç fırmaya yaptırım gelir aselsan v.s gibi ytd.

7. Acikcasi benim bi fikrim yok bizimkiler ne yapacak abd ne yapacak çözemedim. çok saman altında gitti işler. Inanın ne olacağını ben bilmiyorum. Ama bizim borsa havadan nem kaptığı icin çıkmak zorunda kaldım. Sanki savunma etkilenirse diğerlerine de etkisi olacak gibi. Sadece Trump in yaptırımlardan seç beğen yapacağını biliyorum. Bakalım işi nasıl bağlayacaklar.

hans Guest
     Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    3 aylık karın tamamen sıfırlanacağını yazmıştın eğer senin ifadenle

ideas almış olsaydı bırak karı zarar açıklaması lazım 6 aylıkta

şimdi 8 mılyon kar gelebilir diyorsun dönme dolap gibisin
    Seviyesizlikte çukursun her zamanki gibi.. dönme dolap vs gibi senin ağzına layık sıfatları kendine sakla.. terbiyeli ol.. okuduğunu anlamaktan bile aciz adam.. 8 milyonluk kar gelebilir demedim.. 8 milyonluk karı hesapladım seykm, ideas ve “ilj 3 aylıktaki faiz geliriyle.. 8 milyonun üstüne 35 milyonluk parayla nasıl pırtföy yatırımı yaptığı belirleyici olacak dedim. Bana göre danışıklı dövüş yaptığı kağıtları ( ideas veya info olabilir dedin) yüksekten hdfgs ye aldırıp karı 5 mikyon seviyelerine veya sıfıra yakın seviyelerine düşürebileceğini düşünüyorum dedim.

Seni ve senin gibi düşünen bir kaç şakşakçının ağanızın portföyü çok iyi yönettiğini düşünüyorsa bu fiyatlardan alması gerektiğini söykedim.. zira sizin mantığa göre ağanız bedelliden gelen oayların hepsini toplamış malı da toplamış, kendi kendinide kazuklanayacağına göre 8 milyonluk karın üstüne ciddi pırtföy karı yazması lazım..

İkise diline doladığın 1,20 lerdeyken satın 1,10 lara düşecek dediğimi iddia ettiğin yazılarıma ilişkin 5. Defa sana cevap veriyorum.. döne döne okursun.. fiyat 1,20 lerdeyken piyasanın durumuna göre ilk önce 1,30 lara bir hareket yaptırıp milletin eline verebileceğini daha sonrada 1,10-1,15 lerden yerine koyabikeceğini söyledim.. aksine bir şekilde 1,20 lerdeyken direkt 1,10 lara düşecek diye bir yazım varsa bul ve adamsan oaylaş

Sayfa 549/975 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •