Sayfa 549/601 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Hepsini yanıltacak bir bilanço geleceğini tahmin ediyorum. Nedenleri olmuş yada olabilecek bir Kıbrıs tahsilatı +döviz hareketinin artısı +Özbekistan tarafının 1. Çeyreğe göre daha sağlam katkısı+Antalya ve Bolu çalışması ve garanti kapasite ödemeleri derken uzar gider... Bekleyip görelim
     Alıntı Originally Posted by Trade34 Yazıyı Oku
    Deniz Yatırım 1.528
    Vakıf Yatırım 1.486
    İNFO Yatırım 1.339

2. Yakin, orta ve uzun vade Aksa Enerji icin somut gundem maddeleri ve beklentiler. Iyi haftasonlari..

Guclu 2. ceyrek bilanco, ve daha guclu (tam kapasite ozbekistan + dolar kuru) 3. ceyrek bilanco
    Kazakistan 240 MW uretim ve isi santrali kurulumu (ihale alindi, 2025 devreye alinma tarihi)
    Gana mevcut santral icin sozlesme uzatma gorusmeleri devam,
    Ukrayna 2 terminal yaklasik toplam 500 MW niyet mektuplari (genel kurulda bahsedildigi uzere savas bitmesi durumunda muhtemelen santral sayilarinda ihtiyac artisi)
    Libya 1000 MW santral muhendislik ve yapim isleri,
    Angola imzalanan niyet mektuplari
    Congo santral rehabilite ve devreye alma (100MW toplam, elektrik ihracat sozlesmesi tamam, elektrik iletim sozlesmesi gorusmeleri suruyor)
    Congo yeni santral gorusmeleri (yaklasik iki ay once Congo Enerji bakaninin Antalya santrali ziyareti)
    Irak enerji ihracati (bunda son durumu bilen var mi?)
    Turkiye ici yekdem (35MW) ve bolu goynuk gunes enerji sistemleri (35MW) kurulumu

Soyut gundem maddeleri
    Avrupa da yenilenebilir enerji santralleri icin arastirma ve takip
    Kirgizistan da ve diger orta asya ulkelerinde yeni santral isleri icin arastirma ve takip
    Guney amerika da potansiyel pazar arastirmalari
    Elektrik depolama projesi
    Surdurulebilir temetttu dagitma istegi

3. Deniz Yatırım 1.528
    Vakıf Yatırım 1.486
    İNFO Yatırım 1.339
    Gedik Yatırım 1.322

4.  Alıntı Originally Posted by metallurgist Yazıyı Oku
    Yakin, orta ve uzun vade Aksa Enerji icin somut gundem maddeleri ve beklentiler. Iyi haftasonlari..

Guclu 2. ceyrek bilanco, ve daha guclu (tam kapasite ozbekistan + dolar kuru) 3. ceyrek bilanco
    Kazakistan 240 MW uretim ve isi santrali kurulumu (ihale alindi, 2025 devreye alinma tarihi)
    Gana mevcut santral icin sozlesme uzatma gorusmeleri devam,
    Ukrayna 2 terminal yaklasik toplam 500 MW niyet mektuplari (genel kurulda bahsedildigi uzere savas bitmesi durumunda muhtemelen santral sayilarinda ihtiyac artisi)
    Libya 1000 MW santral muhendislik ve yapim isleri,
    Angola imzalanan niyet mektuplari
    Congo santral rehabilite ve devreye alma (100MW toplam, elektrik ihracat sozlesmesi tamam, elektrik iletim sozlesmesi gorusmeleri suruyor)
    Congo yeni santral gorusmeleri (yaklasik iki ay once Congo Enerji bakaninin Antalya santrali ziyareti)
    Irak enerji ihracati (bunda son durumu bilen var mi?)
    Turkiye ici yekdem (35MW) ve bolu goynuk gunes enerji sistemleri (35MW) kurulumu

Soyut gundem maddeleri
    Avrupa da yenilenebilir enerji santralleri icin arastirma ve takip
    Kirgizistan da ve diger orta asya ulkelerinde yeni santral isleri icin arastirma ve takip
    Guney amerika da potansiyel pazar arastirmalari
    Elektrik depolama projesi
    Surdurulebilir temetttu dagitma istegi
    hepsi çok güzel de bence temettü vermesin, hissenin kimyası bozuldu resmen temettü yüzünden

5.  Alıntı Originally Posted by Trade34 Yazıyı Oku
    Deniz Yatırım 1.528
    Vakıf Yatırım 1.486
    İNFO Yatırım 1.339
    Gedik Yatırım 1.322
    OYAK Yatırım 1.379

6. Nereden nereye yapıkredi hedef fiyat 39 TL...

7. Borsanın en pahalı hissesi AKSEN miş.

8.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Borsanın en pahalı hissesi AKSEN miş.
    ucuzdur vardır bir illeti
    pahalıdır vardır bir hikmeti.

anane öğüdü..

Sayfa 549/601 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz