Sayfa 55/499 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 433 - 440 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Belediyenin payı % 30 a çıkarıldı. Projede Büyükşehir Bekediyesinin talebi doğrultusunda revize edildi.
    Belediye kendi yeri için ayrı bir bina istedi.
    Sanırım bunun sebebi de Folkart grubu ile çok içli dışlı bir görüntü vermek istemediğinden olabilir. Olası tepkilerden çekindikleri için ayrı bina talep etmiş olabilirler.
    Bakalım Nasıl gelişmeler olacak ilerleyen Zamanlarda.
    Yukarıdaki açıklamasından sanki içinde halen bir rahatsızlık var gibi hissettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Belediyenin payı % 30 a çıkarıldı. Projede Büyükşehir Bekediyesinin talebi doğrultusunda revize edildi.
    Belediye kendi yeri için ayrı bir bina istedi.
    Sanırım bunun sebebi de Folkart grubu ile çok içli dışlı bir görüntü vermek istemediğinden olabilir. Olası tepkilerden çekindikleri için ayrı bina talep etmiş olabilirler.
    Bakalım Nasıl gelişmeler olacak ilerleyen Zamanlarda.
    Yukarıdaki açıklamasından sanki içinde halen bir rahatsızlık var gibi hissettim.

Kaba olacak ama kimse kusura bakmasın, he he bizde inandık, rahatsızlık şu, içindekini çıkarmanın peşine düşmüşler ama şu var g* te giren şemsiye açılmaz bunların hesabı sorulacak

Yatırım tavsiyesi içermez, al/sat için uygun değildir herkes kendi kararlarından sorumludur,mesuliyet kabul edilmez.
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Basmane'deki inşaatla ilgili bir söylentiye de yanıt veren Başkan Aziz Kocaoğlu, "Basmane çukurunda Belediye'nin yüzde 12 payı, burayı Folkart aldıktan sonra yüzde 30'a çıkarıldı diye bir söylenti var. Kemal Zorlu burada... Bir ara EGS'nin yerine Deniz A.Ş. kurulmuştu. Güçbirliği ve EGS ile mutabık kalarak yüzde 12'yi yüzde 30'a çıkardık. Bu olay, Folkart'tan çok önce oldu ve TMSF'ye onaylattık. Dolayısıyla her iki holding de belediyenin lehine yüzde 9'ar feragat ettiler ve TMSF de buna onay verdi. Bunu da kamuoyunun bilgisine sunuyorum" şeklinde konuştu.

Her iki holding babasının hayrına sanki yüzde 9'ar feragat ettiler.
    Bu defterler zamanı gelince mutlaka yeniden açılacaktır,

4. Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Tatilde olduğum için yazamadım. Telefondan da giremiyorum. Ancak sohbetleri takip ediyorum. Yazacak çok bir şey olmasa da, bir kaç arkadaşım ara sıra teveccüh edip ismimi anıyorlar, o yüzden saygısızlık olmasın diye eve uğradığımız zamanlarda bir kaç satır da olsa yazmak gereği hasıl oluyor.

Detaylı ve tam hissettiğim gibi yazmıyorum. Gereksiz cevaplar, tartışmalar ortaya çıkıyor. Önceki ve son yazdıklarımın arkasındayım;

Hisseler; Holding 3-4 bandı arasında
    Fabrika 4-5 bandı arasında gezinir, güç toplar ve konsolide olur. Bu bantların en dibinde de dip yapar.

Bu çok önemli. Bu bantlarda yeterince hisse el değiştirmeden yükseliş sıhhatli olmaz ve gerçeği yansıtmaz. Bu bantları seneler öncesinde yazmıştık ve nihayet buralardan işlem görüyoruz. Çok güzel...

Holding 4.25 i Eplas 5.30 u test etti. Bu testlerin olması güzel ama bir önemi yok.

Haberler gelmeden gerçek kademeler oluşmayacak. Alış kademelerindeki boşluklar, 3-5-10-100-200 lotlarla fiyat oluşmaz.

Fiyat; bütün kademelerin dolduğu ve "Artık yeter, Allah bereket versin..." dediğiniz anda, bir kademe aşağıdan 20-30 bin lotu verip çıkabildiğinizde oluşmaya başlamış demektir.
    Bu seviyede, artık gerçek oyuncularla fiyatlama başlamış demektir...

O aşamada tren Kayseri'ye daha yeni varmıştır...

Çok açık olan bir şey var ki; o da, hisseyi çok istekli ve dikkatli alıyorlar. 4.25 i - 5.30 gösterdikten sonra, biraz aşağı çekerek "Geri gelecek" düşüncesi yaratarak, ky'nin serbest vermesini yada daha aşağıdan yazmasını sağlıyorlar.

Ky'de zaten hep "Daha aşağıdan alabilir miyim?" düşüncesi var.

Alabilir misiniz? Deneyin görün kardeşim... 100 lot 200 lot verir alırsınız belki, ancak büyük lotları denediğinizde "Hüüüp" diye bir animasyonla karşılaşabilirsiniz. Hatta o yüksek lotunuzu o an almazlar da, ertesi gün daha ucuza verirsiniz. Neyse...

Herkes filmin sonunu görecek diye bir şey yok.

Basmane...

Defaatle yazıldı ve yazdım; "Basmane çukuru şirketin olmazsa olmazı değildir." Bu, bu sene çok güzel ispatlandı...

Piyasa hisseleri fiyatlamaya başladı...Basmane'ye de sıra gelecek.

Ben vakıfbank protokolünü önemsiyorum.

Hisselerin bir sonraki bandını bu protokol belirleyecek. (Tmsf açıklaması haberi daha önce gelmezse tabi)

Şimdilik bu kadar. İncir çekirdeğini doldurmayacak görüşlerim bunlar. Fazlası tartışma yaratır. :-)

Önemli alımlar var... Dolaşımda 4M holding, 5M eplas hissesi var. Bu kadar az hissesi olan şirketler için 10K-20K işlemler ciddi alımlar ve maliyetlenmelerdir...

İyi ve sağlıklı bir gün diliyorum.

Saygı ve selamlarımla,

5. 3,83 den biraz alım yaptım.
    Allah bereket versin

Sn Ercanbay, hoşgeldiniz
    Selamlar saygılar

Haritadan baktım biraz önce.
    Türkiye'den İran'a geçiyoruz,
    Sonra Afganistan, Pakistan'ı da geçtikten sonra Hindistan'a varıyoruz.
    Afganistan'a uğramadan İran-Pakistan-Hindistan da yapabiliriz ama oralara gitmişken Afganistan'ı da görelim.
    Yani güzergahımız Türkiye-İran-Afganistan-Pakistan-Hindistan.
    ve

6.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Tatilde olduğum için yazamadım. Telefondan da giremiyorum. Ancak sohbetleri takip ediyorum. Yazacak çok bir şey olmasa da, bir kaç arkadaşım ara sıra teveccüh edip ismimi anıyorlar, o yüzden saygısızlık olmasın diye eve uğradığımız zamanlarda bir kaç satır da olsa yazmak gereği hasıl oluyor.

Detaylı ve tam hissettiğim gibi yazmıyorum. Gereksiz cevaplar, tartışmalar ortaya çıkıyor. Önceki ve son yazdıklarımın arkasındayım;

Hisseler; Holding 3-4 bandı arasında
    Fabrika 4-5 bandı arasında gezinir, güç toplar ve konsolide olur. Bu bantların en dibinde de dip yapar.

Bu çok önemli. Bu bantlarda yeterince hisse el değiştirmeden yükseliş sıhhatli olmaz ve gerçeği yansıtmaz. Bu bantları seneler öncesinde yazmıştık ve nihayet buralardan işlem görüyoruz. Çok güzel...

Holding 4.25 i Eplas 5.30 u test etti. Bu testlerin olması güzel ama bir önemi yok.

Haberler gelmeden gerçek kademeler oluşmayacak. Alış kademelerindeki boşluklar, 3-5-10-100-200 lotlarla fiyat oluşmaz.

Fiyat; bütün kademelerin dolduğu ve "Artık yeter, Allah bereket versin..." dediğiniz anda, bir kademe aşağıdan 20-30 bin lotu verip çıkabildiğinizde oluşmaya başlamış demektir.
    Bu seviyede, artık gerçek oyuncularla fiyatlama başlamış demektir...

O aşamada tren Kayseri'ye daha yeni varmıştır...

Çok açık olan bir şey var ki; o da, hisseyi çok istekli ve dikkatli alıyorlar. 4.25 i - 5.30 gösterdikten sonra, biraz aşağı çekerek "Geri gelecek" düşüncesi yaratarak, ky'nin serbest vermesini yada daha aşağıdan yazmasını sağlıyorlar.

Ky'de zaten hep "Daha aşağıdan alabilir miyim?" düşüncesi var.

Alabilir misiniz? Deneyin görün kardeşim... 100 lot 200 lot verir alırsınız belki, ancak büyük lotları denediğinizde "Hüüüp" diye bir animasyonla karşılaşabilirsiniz. Hatta o yüksek lotunuzu o an almazlar da, ertesi gün daha ucuza verirsiniz. Neyse...

Herkes filmin sonunu görecek diye bir şey yok.

Basmane...

Defaatle yazıldı ve yazdım; "Basmane çukuru şirketin olmazsa olmazı değildir." Bu, bu sene çok güzel ispatlandı...

Piyasa hisseleri fiyatlamaya başladı...Basmane'ye de sıra gelecek.

Ben vakıfbank protokolünü önemsiyorum.

Hisselerin bir sonraki bandını bu protokol belirleyecek. (Tmsf açıklaması haberi daha önce gelmezse tabi)

Şimdilik bu kadar. İncir çekirdeğini doldurmayacak görüşlerim bunlar. Fazlası tartışma yaratır. :-)

Önemli alımlar var... Dolaşımda 4M holding, 5M eplas hissesi var. Bu kadar az hissesi olan şirketler için 10K-20K işlemler ciddi alımlar ve maliyetlenmelerdir...

İyi ve sağlıklı bir gün diliyorum.

Saygı ve selamlarımla,

Sayın Üstad ercanbay hoşgeldiniz,sefa geldiniz. Ne yalan söyleyeyim, kendinizi resmen özlettiniz. Yukaraı da size özgü bir yazınızı aylardan sonra okuma şerefine eriştik, kaleminize sağlık, devamını bekliyoruz.

Yazılarınızı diğer tarafta da bekliyoruz. Zira orası bir sürü ,ne idüğü belli olmayan T..şak sıvazlayıcılarla dolu. Varsa yoksa patron ve ona yaranmak için binbir türlü taklalar. sanki bir kısmı maaşlı çalışanları. Eskilerden kimse yok gibi yok gibi birşey.

Tekrar selamlar....

7.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Sayın Üstad ercanbay hoşgeldiniz,sefa geldiniz. Ne yalan söyleyeyim, kendinizi resmen özlettiniz. Yukaraı da size özgü bir yazınızı aylardan sonra okuma şerefine eriştik, kaleminize sağlık, devamını bekliyoruz.

Yazılarınızı diğer tarafta da bekliyoruz. Zira orası bir sürü ,ne idüğü belli olmayan T..şak sıvazlayıcılarla dolu. Varsa yoksa patron ve ona yaranmak için binbir türlü taklalar. sanki bir kısmı maaşlı çalışanları. Eskilerden kimse yok gibi yok gibi birşey.

Tekrar selamlar....
    Komiksiniz en büyük t....k sıvaylıyıcısı sensin üstüne bide çok yalakasın bu konuda üstüne yok kimsin ne iş yaparsın bilmem ama tam bir miksersin.....

8.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku

Tekrar selamlar....
    Değerli Kardeşim,

Teşekkür ederim. Sana bu sayfayı diğer tarafa taşıma diye yazmıştım. Melasis neden olduğunu yazmış...

Melasis'in yazdığını başka kişilerden beklerdim de, ondan beklemezdim. O kadar hakarete uğramasına rağmen halen yazması da cabası. Hisseleri sattığını beyan ettiğinde de onu savunmuştum. Halen de bu konuda alay edilir.

Doktor abiye yapılan hakaretler, benim oraya yazdığım taktirde, bana 3 mislisinin yapılacağının habercisi zaten kardeşim. Kaldı ki, herkes her iki sayfayı da izliyor zaten.

Şahsen tanışmayız ve telefonda da hiç konuşmadık. Özelden görüşelim ve zamanı gelince de telefonda görüşürüz.

Melasis'in yazdığını ciddiye alma. Yazdığını ya sildirecektir, yada bir özür mesajı yazacaktır. Benim tanıdığım melasis bunu yapar.

Saygı ve selamlarımla kardeşim,

İyi akşamlar.

Sayfa 55/499 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •