Sayfa 55/609 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 4870 madde; 433 - 440 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. 1 halkbank 2 petkım ne lanet hısseler..yıllardır carparlar benı..yan tahtalarda toplarım bu ıkısınde zarar ederım... ocagın sönsun petkım bı yuzumuzu guldurmedın
    """Kafeslerde doğan kuşlar özgürlüğü günah sanırlar."""
    """Gözleri gökyüzüne dalanların yeryüzünde olmayan hayalleri vardır."""

2. Portföy yöneticim, 18,50 kırılmamalı aşağı yönde demişti. Ama maalesef gördü ve tutunamadı aşağıda sanırım 17’de rakamlar görünüyor. Bu saatten sonra 21,80 maliyetli ölmüş eşek kurttan korkmaz bekleyeceğiz bekleyeceğiz bekleyeceğiz.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Kaçacak yeri yok diyenler kaçmış demek! Cevap olmayınca niye yok? Ytd
    Şu yazdığın tam bir terbiyesizlik

herkese cevap verme zorunluluğun olmadığı gibi

herkesin de sana cevap verme zorunluluğu yok

forum babanın malı değil, başkalarının görüşlerine tahammül göstereceksin

Sürekli forumu boş lakırdı ile doldurarak borsa uzmanı mı sanıyorsun kendini

yazık sana, acıdım doğurusu

Herkesin senin kadar boş vakti yok, sürekli lak lak dövelim
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Şu yazdığın tam bir terbiyesizlik

herkese cevap verme zorunluluğun olmadığı gibi

herkesin de sana cevap verme zorunluluğu yok

forum babanın malı değil, başkalarının görüşlerine tahammül göstereceksin

Sürekli forumu boş lakırdı ile doldurarak borsa uzmanı mı sanıyorsun kendini

yazık sana, acıdım doğurusu

Herkesin senin kadar boş vakti yok, sürekli lak lak dövelim
    Görüyorum ki cevap verme gereği hissetmissin, zorunluluk gibi olmuş belkide.
    Oysaki son süreçlerde gelip (2 gün)yazdıklarını bence okumalısın!
    Soru neydi peki? Neden kaçacak yeri yok dediydim!
    Böyle zamanlarda sukunetli olmak lazım gelirken, kaçacak yeri yok buralar tam yeri gibi cümleler kurmanız, sebepli yazdım rumuzunu tıklayıp!
    Bir gün önce de hastasıyız dede derim dedim ama diyemedim..
    Terbiye konusuna gelirsem, ortada kimse yok geldin ortaya bombayı bıraktın, açıklama yok izahat yok.
    Kimse sormayinca forum benim malim olmadığı için merak ettim sordum, neden kaçacak yeri yok diye!
    Ayıp ettim terbiyeye kadar girdi konu desenize..
    Ama rumuzunu tıklamadan okumadan sormuyorum bazı soruları merak etmeyin..
    Bak boş vakit bulup cevap yazilabiliyormuşuda gostermissin, teşekkürler cevap için.. ytd

Başkalarının yazdıklarına elbette tahammülüm var!
    Olmasa bu kadar cümle kurup cevap yazmam öyle bir tahammülsüzlük olsa.
    Ama tahammül, işkembe kısmı kadar oluyor maalesef alti dolu cümleler fikirler olursa? Olmayınca insan acaba neden böyle yazdı diye sorguluyor ister istemez kendince! Hal bu ki insanız neticede sordum, kaçacak yerin altında miyiz yoksa kaçacak yeri kaçırdık mı diye!
    Sinirlere sahip olunmalı zor bir dönem ya da sürec bu! Psikoloji borsanın yüzde 50 sidir. Son yazılan mesajta bu ruh halinin dışa yansıması olsa gerek.
    Acımaya gerek yok yani. Sakin ve soğukkanlı olunuz. Veya kendi iç dünyamızda yaşadığımız duyguları dışa yansıtmayıniz. Yani o iç dünyada kaçacak yerimiz yok cümlesi sanırım iç dünyada ha buradan artık düşmez yok artık gibi algılayıp yazdığıniza varsaydim. Biraz daha sakin..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

Alıntı Originally Posted by salimyuna Yazıyı Oku
    Spenc Hc.İyiyim sorun yok, biraz yoğunluğum var.Yarın görüşürüz forumda.
    İyi bari Salim hc sevindim, birşey oldu sandım..

Bir süredir yazmayı bırakma kararım vardı kafamda! Hergun buralarda vakit kaybediyorum malum zamanlar hariç diyelim. Ömür vermişim aslında vakit olarak bakarsam. Ama son zamanlardaki düşüşler sebepli biraz daha buralarda kalmam gerektiğini düşünürdü..
    Yazmamdaki genel amaç şirketlere dair daha canlı kalabilmek, sanki yasiyorcasina aktarabilmekti bunca zaman ve diğer katılım gösterdiğim forumlarda..
    Sigarayı birakabilmeyi başaran biri olarak maalesef bu forumları bırakmayı beceremedim.. Bakalım sürece bağlı olarak zaman gösterecek, bırakmayi basarabilmek.. ..
    ister istemez kırdığım insanlar oldu ve olacakta maalesef burası paranın döndüğü yerler olduğu için kendimi de bu konuda değiştirmedim.. ytd

7. Yeni gelenleri istemiyor tahtaci, bi süre sonra alışır sakın küsüp yazmamazlık etmeyin

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

ABD Merkez Bankası (Fed) yılın son toplantısında beklentilere paralel olarak politika faizini değiştirmeyerek 22 yılın zirve seviyesinde tuttu. Banka böylece 3 toplantı üst üste faizi değiştirmedi. Fed 2024’te 75 baz puan faiz indirimi öngördü. Ytd

Sayfa 55/609 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •