Sayfa 55/309 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. şirketi satamaz anele ye sadece lotları satar buda otomatik olarak faliyet demek .ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    şirketi satamaz anele ye sadece lotları satar buda otomatik olarak faliyet demek .ytd
    simdi birileri sana inaniyomudur acaba merak ediyom.anel tellekkom hisselerini anel elektrik alacak otomatik olarak anel Telekom faaliyete geçmiş olacak.ne biçim bir kafa arkadaş yahu.bende bu talebi çok ileettim yönetime satamadiniz bari anel elektriğe satın imtiyazlı paylarinizi otomatik olarak anel elektrik çağrı yapsın diye.ama anel elektrik telekomün yüzde 90 inida alsa ne alaka faaliyet Maho.faliyetli bir şirket faliyetsiz şirketin hissesini alınca faliyetsiz faliyetemi geçmiş olur.tam tersini yaziyon her zamanki gibi Telekom anel elektriği alırsa otomatik faliyete geçer hacı maho.mahoney için eğitim çalışmasıdır.ytd deildir

3. kotdan atılacakmış diye borsa kulislerinde konuşulmaya başlanmış .galiba aralaıkda atacaklrmış .ytd

4. aksel gibi yada akpet gibi mi olacak kotdan giderse neyse bizim dava var dava dışında kilere çok yazık olcak ..ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    aksel gibi yada akpet gibi mi olacak kotdan giderse neyse bizim dava var dava dışında kilere çok yazık olcak ..ytd
    Çok komiksin ya kottan gidipte bu güne kadar mahkemele 1 kuruş alan olabilmişmi.atpet sermaye artida hadi atıldı gitsin yatırımcı alsın.yada uzellerde milyar dolarlık arsa arazi.maho kenara cekil boş konuşma kottan atılırsa senden önce bankaların alacak hakları var.diger alacaklıların hakkı var sen ortaksin.koudugun sermaye kadar sorumlusun.ridvan öle .hiçbir sorumluluğu yok.evine arabasına anel Telekom yüzünden icra gidemez kefillik yoksa tabi.kendine ait kuruşa dokunulamaz .sen kanun kitap bilmiyon buralarda sallayıp duruyon.ne güzel be bankalara tonla borç var kottan atilcan sen ortaksin bankalardan önce binadan payını alacan.cok safsiniz ya.ole bir durumda 100 milyonluk mal 10 milyona satilir rezil olur uzeller şeker piliç gibi ddustunmu akbabalar ucuza malları kapatır akıllı ol 1 ay sus belki ortalık yatiisir.boş yazma insanlara zarar verdiniz yeter .uzelin 2 milyar etcek arsası 200 milyona gitti şeker piliç in öle sus sus sus sana sıra gelmez boş konuşma .bu şirketin kottan atılmak için bir nedeni yok.faliyetsizlik kottan atılma nedeni deildir.mali tablosunda geliri gayrimenkulu var. Dedigin durumda ridvanda sende bende malimizdan oluruz.maho için bilgi çalışmasıdır.ytd deildir.

6. Ya baba sultan denen arkadaş sen bu mevzuatı çokmu bilyon hadi mahıney dava açmış sen neyin peşindesin madem bu kadar çokbiliyordun sen neden burdasın rıdvanı savunurcasına konuşuyosun anlayamadım hayırdır rıdvanın işbirlikçimisisin bu hisseden rahatsızsan varsa lotun satar gidersin kimse sana lotunu sat lot al demiyor verenin malını alıyorlar zaten

7.  Alıntı Originally Posted by Wolkır Yazıyı Oku
    Ya baba sultan denen arkadaş sen bu mevzuatı çokmu bilyon hadi mahıney dava açmış sen neyin peşindesin madem bu kadar çokbiliyordun sen neden burdasın rıdvanı savunurcasına konuşuyosun anlayamadım hayırdır rıdvanın işbirlikçimisisin bu hisseden rahatsızsan varsa lotun satar gidersin kimse sana lotunu sat lot al demiyor verenin malını alıyorlar zaten
    Evet ridvanin adamıyım.bilader adam kafadan sallıyor kottan atılcak diye burda insanları korkutuyor bu bı kere bariz suç.bu sirketin kottan atilma nedeni yuzde 0.para cezası gerektirir.bende bildiğim şeyi söylüyorum.anel elektrik Telekom hisselerini alırsa anel Telekom otomatik faliyete geçer diyor yüzde yüz yalan.tersi olursa faaliyet olur insannlara yalan yaziliyorsa doğrusunu solemiyelimmi.sana ne oldu anlamadım .ve bu hissede bir şeyler olacaktı olmadi bunun sebebini ben biliyorum.ve bir kaç kişi bunun nedeni.mahkemeden alsınlar hakkını helal olsun ama burda insanları korkutmak iyi değil.yalan iyi deil

Sayfa 55/309 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •