Sayfa 55/670 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 433 - 440 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Bir önceki yazımda , ben 3,47 den aldım derken bu alışımı 11 gün öncesi yapmıştım. Yanlış anlaşılmasın.

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Spek , fiyatı aşağı çekmek için lotları sattıkça görüyorum ki bazı bilinçli ky. ler alım yapıyor.Ben 3,47 den bütün paramla aldım. Atacak kurşunum yok. Ama olsaydı şu andaki 3,25 fiyatlardan ne varsa toplardım.
    bir reklamda şöyle bir replik vardı "sen yenisin galiba "😊

yanlış anlamayın ltf sn. By Akıl ama sn. Batık vardı burada özelden yazarsanız size kısa bir özet geçer ???

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

3. Evet , sn. by hayek ben bu hissede yeniyim. Bu hisse ile ilgili bilgileri , siz eski yatırımcıların değerli paylaşımlarından edindim ve KAP tan da bu bilgilerin doğru olduğunu teyit ettim. Ondan sonra da bu hisseye bütün paramla 3,47 den girdim. Hisse sığ olduğu ve ben de biraz yüklü alım yaptığım için aldığım sıralar hissede baya bir dalgalanma oldu. Ben aldığım gün ve sonrası hisseyi sürekli indirdiler.Sığ hisselerde spekler hisseleri kimin ve ne kadar aldıklarını takip ederlermiş. Zaman zaman bu düşüşün benim alımlarıma bir tepki olduğunu düşünmüyorum dersem yalan olur. Hissedeki düşüşlerin bilinçli bir şekilde yapıldığını ve çok kısa bir süre sonra silkeleme işi bittikten sonra hızla yükselişe geçeceğini düşünmekte ve ummaktayım.

burada bir oswe oyunu oynadilar , bildiginiz tiyatro sahnesi yaptilar. ben bu kardeslere iyi gomdum bi daha bi daha gomdum. ama akillanmamislar

bekliyorum simdi bakalim nereye gelecekler ??? ama nacizane tavsiyem bu tiyatroya kanmayin

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    burada bir oswe oyunu oynadilar , bildiginiz tiyatro sahnesi yaptilar. ben bu kardeslere iyi gomdum bi daha bi daha gomdum. ama akillanmamislar

bekliyorum simdi bakalim nereye gelecekler ??? ama nacizane tavsiyem bu tiyatroya kanmayin

Ben oswe hikayesi nedeniyle alım yapmadım. Şirketin rasyolarını beğendim. Hisse yarı fiyattan işlem görüyor ve yıllık en az 40 Milyon TL. kira geliri var.Bunları düşünerek alım yaptım. Ama haklısın hisseyi çok pis baskılayıp alanı pişman etmeye çalışıyorlar.

6. Babası sinpaş gyo da başını yukarıya kaldırdı.Yükselmeye başladı.Servet gyo nun portföyünde bir miktar sinpaş gyo da var. Yakındır , servet gyo ya millet yüklendiğinde spek ne yapacak merak ediyorum. İnadını sürdürürse bütün lotlarını kaybedip işini de kaybedecektir.
    Son düzenleme : By Akıl; 14-07-2017 saat: 13:04.

7. Hisseyi itibarsızlaştırmak için 3,40 TL. lerden sattığı lotları yerine koyabilmek için en az 4 TL. leri göstermesi gerekecektir. Çünkü bu süper hisseyi alıp da 4 TL. den aşagıya satacak k.y. çıkacağını sanmam.
    Son düzenleme : By Akıl; 14-07-2017 saat: 12:56.

8. Söylendiği gibi , hakikaten hissenin lanet bir speği varmış. Ama elbet birgün bu durum değişecektir. Uzun süre bu baskıyı sürdüremez. Birileri hissenin potansiyelini farkedip hisseye girecektir. Bununla benzer özellikler gösteren Deniz gyo 1-2 hafta içinde %70 prim yaptı. Fiyatı 2 ay öncesine göre 2 katına çıktı. Ben her geçen gün satış fiyat hedefimi yükseltiyorum.

Sayfa 55/670 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •