Sayfa 55/248 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1981 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Odasta 332 milyon adet hisse işlem görmeyen hisseye dönüşmüş diye bı haber var..
    Bunun ne olduğunu biri açıklarsa sevinirim..
    Bizim için iyimi olur bu durum
    Yok öyle bir şey nereden duyuyorsunuz böyle haberleri. Sadece 0.388 lot. Yani yarım lot bile değil.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    Sn Ases siz dahi iyi biliyorsunuz yaptığınız paylaşımı fakat gerek yok.Sizden Odaş hissesi 3,çeyrek bilançoyu açıkladığında paylaşım yapmanızı beklerim.Çok detaycı olduğunuz için Sn Ases size hayırlı akşamlar.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Bugün dönüşü iyi oldu Odaşın kritik yerden döndük yoksa içine ederlerdi grafiğin ve toparlanması zaman alırdı.Bence çift hane beklentisi hala kuvvetli hissede bir anda gider çift haneye.Çok dökülen olmuştur hisseden 2 taban yaşadık sonra gitti 8 üzerine sonra gene geri geldi bu kadar acımasız olmaması gerekir odaşın direk doğrama yapıyor diğer enerji hisselerinde böyle pislik düzeltme yok ve yaşamadılar neyse izlemeye devam ortak.Sasa uzaya gitmiş hala gidiyor ne satıyor bu Sasa hissesi şaka gibi.

Götürmek istedikten sonra şu grafikte nu/pu var. Bayrak vs bir sürü şey bulursun ama adam götürüyor kardeşim. Bu teknik adece bize mi işliyor. ortalmalara bak ne kadar aşağıda kaldı. gerçi sasa 100/110 arasına gelmesi lazım.

neyse bizde düzeltmemizi yaptık https://www.tradingview.com/x/OzCCRdn9/ 5,61 den başlayan hızlı yükselişin gazı alındı. Hedefimiz 0,46 bandını geçmek.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

4. Anadolulu alp hocam malumunuz odaşın ky bilgilendirme gibi ahlakı olmadığı için odaşla ilgili kap haberini görünce ani refleksle burada paylaştım inşaallah 3. çeyrek güzel gelirde paylaşmak bana nasip olur.

Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Götürmek istedikten sonra şu grafikte nu/pu var. Bayrak vs bir sürü şey bulursun ama adam götürüyor kardeşim. Bu teknik adece bize mi işliyor. ortalmalara bak ne kadar aşağıda kaldı. gerçi sasa 100/110 arasına gelmesi lazım.

neyse bizde düzeltmemizi yaptık https://www.tradingview.com/x/OzCCRdn9/ 5,61 den başlayan hızlı yükselişin gazı alındı. Hedefimiz 0,46 bandını geçmek.
    TL bazlı 8,50 civarları belki de bugün başladı Odaş hareketine eğer başladıysa daha kuvvetli yükselişler beklemek mantıklıdır odaş hissesinde en fazla zaman kaybı olacaktır diye düşünüyorum Sn kaynak.

Alıntı Originally Posted by ases Yazıyı Oku
    Anadolulu alp hocam malumunuz odaşın ky bilgilendirme gibi ahlakı olmadığı için odaşla ilgili kap haberini görünce ani refleksle burada paylaştım inşaallah 3. çeyrek güzel gelirde paylaşmak bana nasip olur.
    Teşekkürler Ases hocam açıklamanız için Odaş iyidir he kurumsallık olmayabilir patron kim bence çok önemli değil.Önemli olan şirketin yaptığı işten para kazanmasıdır diğer detaylar çok önemli değil hatta odaş hissesi halka açıklığı çok yüksek bir hisse fakat buda benim için önemli değil tarihinde temettü vermemiş hiç önemli değil.

7. Aşağıdaki konuda bir haber yayınlanmadı galiba
    Özbekistan'ın Khorezm bölgesinde yer alan doğalgaz çevirim santralimizin kurulu gücü 128 MW'a ulaşmıştır. 12 MW'lık buhar türbini ile 18 MW'lık ilave yatırımın Ekim ayı içerisinde tamamlanması ve santralin 158 MW'a ulaşması hedeflenmektedir.
    Borsada alınacak hisse her zaman bulunur ancak alacak para bulunamaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    kademeleri doldurarak geldi....
    sadece 8.10 kademesinden 6 milyon lot alındı....

Sayfa 55/248 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •