Sayfa 55/157 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1253 madde; 433 - 440 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. Arkadaşlar benim anladigim alacak sırasında biz en sondayiz.
    Önce iflas masasına elinde belgesiyle başvuran ve masa tarafından teyit edilen alacaklılara ödeme yapılacak. Bunun süresi yanlış hatırlamıyosam 3 ay
    Ondan sonra eldeki hersey nakte cevrilip. Fetöslerle ilgisi olmayan yani bizlere hisse oranında dağıtım yapılacak. Diğer alacak süresi bittiğinde yada son haftalarda yapılır açıklama oda 2 ayı bulur diye düşünüyorum. Tabi bunlar benim öngörün.
    Inşaallah en kısa sürede paramızı kurtarırız.

2.  Alıntı Originally Posted by murat3244 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim anladigim alacak sırasında biz en sondayiz.
    Önce iflas masasına elinde belgesiyle başvuran ve masa tarafından teyit edilen alacaklılara ödeme yapılacak. Bunun süresi yanlış hatırlamıyosam 3 ay
    Ondan sonra eldeki hersey nakte cevrilip. Fetöslerle ilgisi olmayan yani bizlere hisse oranında dağıtım yapılacak. Diğer alacak süresi bittiğinde yada son haftalarda yapılır açıklama oda 2 ayı bulur diye düşünüyorum. Tabi bunlar benim öngörün.
    Inşaallah en kısa sürede paramızı kurtarırız.
    Hocam hissesi olanlar başvuru yapmak zorunda mi ben daha başvuru yapmadım aracı kurumum gerek olmadığını söyledi bütün bilgilerimiz takasbank da var dediler

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ZeRoErRoR Yazıyı Oku
    Hocam hissesi olanlar başvuru yapmak zorunda mi ben daha başvuru yapmadım aracı kurumum gerek olmadığını söyledi bütün bilgilerimiz takasbank da var dediler

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Banada öyle söyledi ler ama ben yinede umraniyede ki adrese bugün ptt kargo ile postaladım. Portföy çıktımı aldım nüfus cüzdanı fotokopisi ve bir dilekçe ile gönderdim. Basvurulmasada bir hak kaybı olacağını zannetmiyorum. Ama kafada soru işareti kalmasın diye gönderdim. Tüm asya zedelere mutlu yillar

4. 27.12.2017 ğünü müraçat eden: 328+231=559 bu gün toplam saat.18.42: 430+278=718 .
    kişi+şirket..vb.

5. İflas eden bir şirketin en son alacaklısı hisse sahipleri olur bu iflas süreci en az 3 5 sene arasında sürer bazen 10 seneyi bulduğu olur meges boya gibi

6. unutmayın burası avrupa değil avrupa da olsa 1 saate her şey biter burada seneleri bulur

7. Meges boyanın kasasında para yoktu bunun iflas kararı terör örgütü destek olduğu için yanlış bir kiyaslama

8.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    27.12.2017 ğünü müraçat eden: 328+231=559 bu gün toplam saat.18.42: 430+278=718 .
    kişi+şirket..vb.
    718 başvurunun % 90 ni hisse senedi sahibidir. Diğer alacakların % 10 nu geçeceğini zannetmiyorum

Sayfa 55/157 İlkİlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •