Sayfa 55/193 ÝlkÝlk ... 545535455565765105155 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 433 - 440 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. https://www.youtube.com/watch?v=SQ7mPWCDzeA

Allah rahmet etsin, büyük üstad.....

En deðerli eserleri engellenmiþ.......
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIÞINIZ.

2. Herkesin zaman zaman hatalarý-yanlýþlarý mutlaka vardýr. Önemli olan bunun farkýna varýp, dönüþünü veya dönüþümünü yapabilmektir.

EGYO gemisini hep beraber yüzdermeye çalýþalým-birlik-beraberlik yapalým el ele verelim diyoruz.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIÞINIZ.

3. Sayýn Oraklar neyi paylaþamadýðýnýzý hala anlamýþ deðilim...Hani EGYO açýsýndan ne faydasý olacaðýný bir türlü çözemedim...Yeni yýlýn tüm tartýþmalarý geride býrakmasýný ve EGYO açýsýndan olumlu haberlerle geçmesini diliyorum...Tüm ortaklara saðlýk ve mutluluk dolu yýllar temenni ederim...Yatýrým Tavsiyesi Deðildir...

Üsttdeki benim fotograf

.
    .

Lütfen ispatlayan hodri meydan
    Özür bekliyorum.

Benim burada katkýmýn olmadýðý inkar ediliyor. EGS gayri yatýrým ortaklýðýnin, A.Þ. olmasý için gümrük ticaret iç müdürlüðündeki görevli bayan bahar hanýmla yapmýþ olduðum görüþmede ilgili þirketin bazý eksik evraklarý olduðunu, bunlarýn tamamlanmasý gerektiðini söylediðini, bende bunu tek tek not alarak sayýn amedliye telefonla bilgi verdiðimi, kendisinin gerekli yerlere notumu ilettiðini ÝNKAR EDEBÝLÝR MÝSÝNÝZ. teþekkür ederim.

Alýntý Originally Posted by es-es-es Yazýyý Oku
    SAYIN GENCO ABÝMÝZ;

Senden ricam, lütfen abimiz olarak, büyüyümüz olarak bu kýþkýrtmalara-bu sataþmalara cevap verme, hatta cevap olarak yazý bile yazma......

Bu formu takip eden dost ve arkadaþlarýmýz kimin ne olduðunu çok iyi biliyor.......

Herkes bu durumu kendi vicdan muhasebesinde deðerlendirir.............

Sayýn Þirinyerli; eðer ki egyo ile ilgili gerçek ve doðru somut bir bilgi veya belgeniz var ise (þimdiye kadar hiç göremedik ) onu paylaþýnýz ki bir katkýnýz olsun. Lakin katký vermekten daha ziyade kavga-gürültü-gereksiz tartýþmalar saçýyorsunuz......

6. Benim senden istedigim buydu seninle uzaktan yakýndan alakasý yok bu ortamý yaratan kiþiyede benim izmirde kendisini tanýdýðýmý istabulda tanýmama imkan yok dedim banada yanýlmadýklarýný ilettiler vede
    buðün bana gelen mesajda senden HELALLÝK ALACAGÝNI SÖYLEDÝ.
    Sana gelince bu kadar basit olacak bir resim iþini o kadar mesaja gerek varmý idi iþte ispatý
    bunu ortaya atanlar düþünsün enselerindeyim
    onlara hesap sormak boynumun borcu olsun.
    sert çýkýþým oldu olmadý deðil.

7. kim üstüne alýnýrsa alýnsýn arkamdan iþ çevireni kazdýgý kuyuya düþürürüm ayný zamanda ortamýmdan ýrak kalýr.

8. sn þirinyerli avatarýný deðiþtir ??????

Sayfa 55/193 ÝlkÝlk ... 545535455565765105155 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •