Sayfa 55/67 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon
Arama sonucu : 535 madde; 433 - 440 arası.

Konu: SEYKM - Seyitler Kimya

7. 9 aylığı çok çok iyi gelmesini bekliyorum

Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku

3 aylık takas
    9 aylığında 6 aylığını 2 ye katlamasını bekliyorum. Kimya sektöründe tam da pandemiye yönelik işler yapıyor. Dezenfektanı çok başarılı. 9 aylık bilanço döneminde yanlış hatırlamıyorsam bir miktar da idealist danışmanlık hisselerinde satış yapmıştı. 6 aylıkta 5 olan karını 9 aylıkta 10 görürsem hiç şaşırmam. Hatta belki üstü bile olabilir.
    Sermaye düşük. Kar olgunlaşmakta. Hedef girişim yüklü sattığı kağıtlar da anlaşılan hedef alıcılarda toplanmaya başlamış olmalı. Takip etmeye ve ufak alımlara başladık.

Not: sakın bu yazılanlara göre alım satım yapmayın. Alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    9 aylığında 6 aylığını 2 ye katlamasını bekliyorum. Kimya sektöründe tam da pandemiye yönelik işler yapıyor. Dezenfektanı çok başarılı. 9 aylık bilanço döneminde yanlış hatırlamıyorsam bir miktar da idealist danışmanlık hisselerinde satış yapmıştı. 6 aylıkta 5 olan karını 9 aylıkta 10 görürsem hiç şaşırmam. Hatta belki üstü bile olabilir.
    Sermaye düşük. Kar olgunlaşmakta. Hedef girişim yüklü sattığı kağıtlar da anlaşılan hedef alıcılarda toplanmaya başlamış olmalı. Takip etmeye ve ufak alımlara başladık.

Not: sakın bu yazılanlara göre alım satım yapmayın. Alım satım tavsiyesi değildir. 30 senedir devam eden küçük yatırımcı muhabbetidir.
    Bu arada son takas durumunu atacak birileri var mıdır? Ben yukarıdaki 24 eylül takaslarından bahsederek yazmadım bu satırları.

Saygılar

Sayfa 55/67 İlkİlk ... 545535455565765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •