Sayfa 55/1006 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    sevgili forumdaşım,

biste döneceksin ama hatırlatayım dedim bist demek risk demek....ve piyasada yani bistte düşüşün tam arefesinde olabiliriz....
    bir de piyasada algı aralık ocak ayına göre bozuldu....halka arz penceresi bile ha kapandı ha kapanacak gibi...öyle diyorlar...

2.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    bir de piyasada algı aralık ocak ayına göre bozuldu....halka arz penceresi bile ha kapandı ha kapanacak gibi...öyle diyorlar...
    biz mevduatçıların sıkıntısı bu sene KGF olayının fos çıkması...bankalar kredi vermiyor bu sene geçen seneki gibi..:

3.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    biz mevduatçıların sıkıntısı bu sene KGF olayının fos çıkması...bankalar kredi vermiyor bu sene geçen seneki gibi..:
    KGF için para kalmadı,MB para basmadan yenisi olmaz. onu basarsa dolar 5+

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    KGF için para kalmadı,MB para basmadan yenisi olmaz. onu basarsa dolar 5+
    merkezin para basmasına gerek yok ki.. bankalar basıyor zaten..

olay kgf vs. değil, türkiye hızlı büyüdü, bankalar da aynı şekilde, izlemek istiyorlar piyasay, agrasif olmak istemiyorlar..

syg,

5. Burger 400k 36gun 14.60. Pazarlıksız pazarlık etmedim ama kısa vade bagladim
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    merkezin para basmasına gerek yok ki.. bankalar basıyor zaten..

olay kgf vs. değil, türkiye hızlı büyüdü, bankalar da aynı şekilde, izlemek istiyorlar piyasay, agrasif olmak istemiyorlar..

syg,
    MB'siz olmaz bu iş, yeni TL lazım. çöp varlık alıp piyasaya taze para verecek.

7. Finansbank 1 m.üzeri 14.75.. 92 gün 14.85 ..

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Burger 400k 36gun 14.60. Pazarlıksız pazarlık etmedim ama kısa vade bagladim
    Sabah ki yazdığım forumda yine biri burganda 90 gün 14.85 orandan bağlamış...

https://forum.donanimhaber.com/tum-b...--87181693-166

Burgan 14.85 90 gün vade ile bağladım, benim beklentim faizlerin artması ama portföy yöneticisi faizlerin artmasını beklemediklerini ve artması gerektiği halde artamadığını söyledi öyle olunca bir sonraki bilanço dönemine bağladık bakalım.
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

Sayfa 55/1006 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •