Sayfa 55/1015 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Viop LIX

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    sen şu ekranı diyorsun..

gün içi işlemler.

buradaki kar zarar hesabı doğru değil

onlarca hisseden ilk ikisi. sadece 500 tl alınmış satılmış.

deneme amaçlı yapıyorum
    Evt bunun dışında kurumun Web sayfasından girdiğinde de daha değişik raporlamalar var.

Exel de basit 2-3 formül olan satır yazarsın bu attığın ekrandan elle gerekenleri yazdığında otomatik hesaplar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Evt bunun dışında kurumun Web sayfasından girdiğinde de daha değişik raporlamalar var.

Exel de basit 2-3 formül olan satır yazarsın bu attığın ekrandan elle gerekenleri yazdığında otomatik hesaplar.
    işte bu ekrandaki kar/zarar bölümü hatalı.

bende excel dökümleri ile uğraşmayım diye.

basit hesap istedimki. ortlama alış ortalama satıştan şu ekran direk çıkarayım sonucu.

basitini o nedenle istedim.

belki 10 bin işlem geçicem. hepsini tek tek excele akratıp uğraşmaktansa

burada toplam ort alış toplam ort satış üzerinden knedim direk hesap ederim daha kolay.
    .....

Şu akbank tan gelecek paraları peşin yemeye başlıyak... 3-5 bira alıp gidem eve
    Nassossa para bol 🤣

4. Hatalı dediğin bu kar zararın içinde komisyonlarda var. Çok basit exel 1 satır formül yazsan oraya manuel girersen en hızlı en kestirme böyle hesaplayabilirsin.Exel de yazılacak satır herkesin komisyon oranına göre değişir çünkü.O ekranda o yüzden yok o hesaplamalar.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Şimdi pozitif mi açıyoruz pazartesi, son karar bu mu?

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Nassossa para bol 🤣
    Yanına karışık kuruyemiş de al. Ya da kuru et al yaw. Nassı olsa akkız palasını üttün

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Hatalı dediğin bu kar zararın içinde komisyonlarda var. Çok basit exel 1 satır formül yazsan oraya manuel girersen en hızlı en kestirme böyle hesaplayabilirsin.Exel de yazılacak satır herkesin komisyon oranına göre değişir çünkü.O ekranda o yüzden yok o hesaplamalar.
    evet orası hatalı diyorum..

çünkü sen hisseyi 3.5 den aldın diyelim. ve yarısını 3.51 den sattın

gün sonu hisse oldu 3.8

gün içi işlemde sana zarar ettin gösterebilir veya karını az gösterebilir. bak şimdi sattığın hisse 3.8 ama sen yarısını 51 den vermiştin diyip.

farklı çalışıyor orası.
    .....

Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    Nassossa para bol ��
    ağam nasıl ediyon da 10-15 en fazla 30 puan (tamamını kar kabul ediyorum, zarar yok, komisyon da sıfır) kazanıp bu hayatı yaşıyon?

Sayfa 55/1015 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •