Sayfa 55/580 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 4635 madde; 433 - 440 arası.

Konu: OSTIM - Ostim Endüstriyal

1. 5 Dakikalık Grafik, yarın bedellinin son günü, agresif hareketler olabilir.
    buradan bir Tobo çizer mi diye hayal ediyorum ama kimselere tavsiye olunmaz.

2. Bedelli sonrası hareket bekliyorum.Kazancınız bol olsun.ışık göründü
    Son düzenleme : emektar; 05-10-2017 saat: 11:13.

3. bu gün kuponların hisseye dönüşme son günü...kalan R ler önümüzdeki günlerde şirket tarafından satın alınır.şayet aılınmazsa bedelliden düşülür.

4. Bu şirketin başındaki Adil Öksüz kılıklı yönetici ve saz ekibi olduğu sürece kimseye ekmek yedirmezler. Badem bıyıklı başkan bir zaman milletvekili adayı olmuştu. Ayrıca Vakıf Üniversitesi kuracaktı. Ofim iş merkezinin inşaatı için BankAsya'dan milyonlarca Avro borç aldı. BDDK o parayı söke söke alacaktır bunlardan. Para+din+siyaset+eğitim+bankasya...bunları toplayınca ortaya pis bir koku çıkıyor.

5. çamur at izi kalsın ..ostimde sevilen sayılan birisi. başarılı bir iş adamı...istersen ostim esnafının ona verdiği görevlere bir bak.

6.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    çamur at izi kalsın ..ostimde sevilen sayılan birisi. başarılı bir iş adamı...istersen ostim esnafının ona verdiği görevlere bir bak.
    Esnaf çok sevebilir iyi adam da olabilir fakat şirketiyle ilgilensin ,Bilançolarından belli oluyor başarılı adam ,yatırımcısı ihya oldu hep zarar hep zarar ilk fırsatda zararı çıkarınca satıp bir daha böyle insan görünen toplulukların hisselerine bulaşmam Endex hisselerinden şaşmamak lazım YTD kendi görüşlerim

7. yukarıda OFİM İNŞAATI için bank asyadan yüklü miktarda milyonlarca Avro borç aldı diyorsunuz .....
    oysa bu paranın yekünü 25 milyon euro ve HALK BANKASINDAN ALINMIŞTIR...şu an kalan borcuda 18.5 milyon eurodur...
    izahname sayfa 25/103 bakabilirsiniz.
    Son düzenleme : emektar; 05-10-2017 saat: 22:05.

Sayfa 55/580 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •