Sayfa 552/612 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602 ... SonSon
Arama sonucu : 4894 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Beni az buz tanıdınız bugün tekrardan aldım 11.91 den yine elimdeki orana göre 25/1 kadar ekleme yaptım. Buralardan bu donemde satmak isteyenin malını elimden geldiğince alırım siz sıkmayın ortaklar canınızı
    Hayırli olsun bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Beni az buz tanıdınız bugün tekrardan aldım 11.91 den yine elimdeki orana göre 25/1 kadar ekleme yaptım. Buralardan bu donemde satmak isteyenin malını elimden geldiğince alırım siz sıkmayın ortaklar canınızı
    Tehlikeli adamsın

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Allah bereket versin.

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

4. İstersen hani şu satmak isedigin 13 ten de senin kini alayım bilirsin yüksekten sadece oradan dusmeyecegine emin olanlar korkmaz. Yoksa herkes yüksekten korkar
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Tehlikeli adamsın

5. Syn thyshine içerde misin?
    Son düzenleme : temel analizci; 18-11-2022 saat: 10:50.

6. HERŞEY hayal etmekle başlar😊😊😊

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Syn thyshine içerde misin?
    İçerdeyim nerde olacam

8.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    İçerdeyim nerde olacam
    Hah şöyle sıkmayın canınızı alın elinize çayınızı Sasa,hektas,smartg, kntrm yorumlari okuyun, zamanında ulan ne gidiyor bizim ki gitmiyor dediklerinizi izleyin ama keyif için değil ders için izleyin. Artık moralinizi duzeltinde kartalla neye sahip olduğunuzu bilin ve kendinizi araştırmaya verin sizdende bir şeyler bekliyorum. Artık twerda aktif olurum buraya pek bakmiyorum açıkçası burada olumsuz yorum oluyor diye geliyordum millet yanılgıya düşmesin.

Sayfa 552/612 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •