Sayfa 552/588 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562 ... SonSon
Arama sonucu : 4700 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

1. Şirket matematiksel anlamda bu kadar kötü fiyatlanmayı hakediyor mu ? Yeni araştırmaya başladım. gelecek bilanço açısından tahmini olan bilgi arkadaşların yorumlarını beklerim.

2. Klser 7. tavan, Uşak da 2. tavanı yaptı, Egser hala ıkınıp duruyor.
    Seramikçilerin en kötüsüymüş meğer, üç kuruş için bu kadarı da yapılmaz ki yahu, kaldırın takozu gitsin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Ya bilanço mafiş.Ya çok iyi mal toplamaya çalışıyor.Ama şurası gercekki bu Egser de son yatırımın.Malinida almam güven kaybetti..
     Alıntı Originally Posted by MURO Yazıyı Oku
    Şirket matematiksel anlamda bu kadar kötü fiyatlanmayı hakediyor mu ? Yeni araştırmaya başladım. gelecek bilanço açısından tahmini olan bilgi arkadaşların yorumlarını beklerim.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Egeser bıktırma taktiği bunlar, kaleser ile bı ne rasyo, nerdeyse 10 kat, ayıp ayıp adnan bey adnan beeey.

5. Kaleseramik zaten aya gittide Uşak seramikte geliyor.Boyle giderse hafta içi onada arkadan bakarız.bir %5lik bile gücü olmayan EGE SERAMİK
     Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    Egeser bıktırma taktiği bunlar, kaleser ile bı ne rasyo, nerdeyse 10 kat, ayıp ayıp adnan bey adnan beeey.

6. böyle iki gün daha durursa

vallahi bende dayanamayıp geri girecem

yeter da

bırakında gitsin

beni bulaştırmayın yine buraya..

7. Piyasada orta olcekli bütün kağıtlar uçtu.Bu hafta sonu buda farkedilip yol verirler gibi geliyor.Yoksa elindeki kalanida kaptiracak TAHTA ci.

8. Bilonço tarihi ne zamanmış

Sayfa 552/588 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •