Sayfa 553/601 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Beklenen gün geldi herkes için hayırlısı bakalım.

2. Bilanço beklentileri nelerdir, aksende yıllardır tecrübe sahibi uzun zamandır taşıyan bilgili paydaşlar yazarsa harika olur, sayfayı biraz aktif kullansak harika olur

selamlar bol kazançlar..

geçen gelen güzel bilançodan sonra aşağı vurmuşlardı umarım bu sefer öyle olmaz

teknik olarak normal seyrinde devam ediyor gerçi ama inş bilanço çıkışı olup yukarı uzun yeşil mumlar atar
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Piyasa 1400-1500 net kar bekliyor ben en az 1800 bekliyorum üstü gelirse şaşırmam. Sebebi 2 bacası olan enerji şirketleri muazzam bilanço açıkladılar. Biz sınırları aşan güç.
     Alıntı Originally Posted by besir.serdengecti Yazıyı Oku
    Bilanço beklentileri nelerdir, aksende yıllardır tecrübe sahibi uzun zamandır taşıyan bilgili paydaşlar yazarsa harika olur, sayfayı biraz aktif kullansak harika olur

5. Piyasa beklentisini ciddi şekilde aşan bir bilanço gelecekmiş gibi bir hissiyat var bakalım az kaldı göreceğiz inşallah..

Selamlar,

Sn. Kerkenez'e katılıyorum, ben de 1400-1500 M TL arası net kar bekliyorum. Ancak Özbekistan santrallerinin tam anlamıyla katkısı bu bilanço döneminde belli olacak, o yüzden o taraftan ne ölçüde bir katkı gelir piyasa emin değil. Yukarı yönlü sürprizle karşılaşmak çok mümkün, umarım öyle olur...

Bu arada yukarıda Sn. Besir sormuş bilanço için beklentiniz nedir diye. Naçizane görüşüm bu bilanço döneminden ziyade şirketin gelecek için vizyonu çok fazla şey ifade ediyor.

Kazakistan için son dönemde yapılan anlaşma yıllık yanılmıyorsam 50M Dolar karlılığa etki projeksiyonuna sahip, Gana için yenilecek uzun vade sözleşmenin favöke olan etkisi olumlu bekleniyor. Naci Ağbal'ın yönetime girmesi akabinde paylaşılan mesajda globalleşme vurgusu, şirketin yenilenebilir enerji alanında da masada olmaya niyeti, yeni teknolojiler, özellikle enerji depolama alanında sürecin içinde olmaya yönelik paylaşımlar... Hepsini birlikte düşününce daha önümüzde heyecanlı uzun yıllar var gibi görünüyor, umutluyuz o sebeple.

Selamlar, saygılar,

7. kac para ulan bi bilanco?

8. Yine ağaç olduk, bu kadar beklettigine değse harika olur

Sayfa 553/601 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •