Onemli Gunler Banner
Sayfa 553/612 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Ee bu haftada kap gelmedi inş piyasa düzeltme yaparken gelir

2. Bist katılım temettü endeksinde olmamız hissemize pozitivist yansır umarım. Ziraat yatırımın bir aydır hisseyi toplamasının nedeni bu olabilir mi ? Dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

3. *21/11/2022 tarihinden itibaren "BIST Sürdürülebilirlik 25" ve "BIST Katılım Temettü" olmak üzere iki yeni endeks hesaplanmaya başlayacaktır.

Kapsamında yer alacak paylar, kod bilgileri ve başlangıç değerleri duyuru ekindeki tablolarda yer alan "BIST Sürdürülebilirlik 25" ve "BIST Katılım Temettü" endeksleri, 01/11/2022 tarihinden itibaren gün sonu verilerden, 21/11/2022 tarihinden itibaren ise eşanlı verilerden hesaplanacaktır.

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

4.  Alıntı Originally Posted by turgut40 Yazıyı Oku
    POLHO 0.69

POLHO 0.71

5. Arkadaşlar konu dışı ama coin e girmeyi düşünüyorum siz ne dersiniz? Farklı fikirleri merak ediyorum. Coin dünyası dışındaki insanlar özellikle

6.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Arkadaşlar konu dışı ama coin e girmeyi düşünüyorum siz ne dersiniz? Farklı fikirleri merak ediyorum. Coin dünyası dışındaki insanlar özellikle
    Çok minimal rakamlar ile olabilir güvenli bir yatırım değil.yabancı hisse fonlarını tavsiye ederim. Blockchain tekno fonları , tarım ürünleri fonları, sağlık fonları vs daha güvenli tabii hepsi için zamanlama çok önemli rast gelsin

7. Kanka polho daha mı güvenliydi senelerce terste bıraktı bizi. Şuanda kripto dünyası türk borsasından daha stabil ve güvenli emin olabilirsin. Bnm sorum zamanlama anlamındaydı. Herkes kripto dünyasından tiksindiyse bir daha rlimi sürmem modundaysa giricem de o bakımdan )

8. Piyasada ederi olup hak ettiği yere gitmeyen 3-5 hisseden biri. Bunun speği kadar kahpeesi bistte yok. Ulan 3-5 kişi kaldık şurda ne bekliyorsun bıkmadın artı piyasada eksi kapamalara

Sayfa 553/612 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •