Sayfa 553/814 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon
Arama sonucu : 6505 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: TRNSK - Transtürk Hold.

1. Her iki hissede 0.25 kuruşa düşsünde en azından ben olmasaydım bu hisseler gözaltı pazarinda fiyatı 0.25 kuruştu söyleminden kurtulalim hani bir fıkra varya benim şemsiyem olmasa ıslanırdın fıkrası aynı onun gibi düşsün öğrenmiş onu bozuk plak gibi söyleyip duruyor. Sanki burdaki herkes 0.25 kuruştan aldi

2. 2.50, 2.20 gibi fiyatlardan alanları hiç söylemiyor. Fiyat cıkarken kendisi çıkarıyor fakat düşerken tahta fiyatı ile hiç ilgisi olmuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by kasırga_80 Yazıyı Oku
    Her iki hissede 0.25 kuruşa düşsünde en azından ben olmasaydım bu hisseler gözaltı pazarinda fiyatı 0.25 kuruştu söyleminden kurtulalim hani bir fıkra varya benim şemsiyem olmasa ıslanırdın fıkrası aynı onun gibi düşsün öğrenmiş onu bozuk plak gibi söyleyip duruyor. Sanki burdaki herkes 0.25 kuruştan aldi
    Aynen o olmasaydı bile Faruk bizi bizi başkasına soydurturdu .Pp öyle boş bırakmazdı keramet sende değil bizim soyulacak organlarımız da haha

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Atsyh nin sermaye arttırımı da onaylanmış.. Başvuru yapıp da onay alamayan var mı acaba..

VIA_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kervancı Yazıyı Oku
    Atsyh nin sermaye arttırımı da onaylanmış.. Başvuru yapıp da onay alamayan var mı acaba..

ortak daha markanın başvurusu spk ya yapılmadı. ilk önce o iş bizim kine gelince (trans)daha hanımefendi ve beyenfendi şirket merkezinde toplanarak yönetim kurulu kararı alacaklar tahsisli mi bedellimi ona karar verecekler ondan sonra evraklar hazırlanacak (ymm smmm evraklar bir sürü iş var) ondan twıtterde bir günlük iş değil diyorlar.kısaca beklemedeyiz

6. Haklısın

7. MART berbat bir ay aır dostun dediği gibi % 10 demişti başvuru bitsinde %60 lik dilime girelim.

marka bize yol olacak başvuru yapılıp onaylanırsa yolumuz açıktır gelsin artık güzel günler bu işler bitsin mine hanımı tebrik etmeye gideceğim.tabiki güzel bir orkide ile

8. aır sence trans bir duran varlık alımı açıklaması gerekmiyormu ? tahsiliye konu olması için spk daha hızlı onay verir diye düşünüyorum fikrin nedir

Sayfa 553/814 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •