Sayfa 554/1002 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ben trafikte pahalı araç görünce hemen uzaklaşıyorum. Ucuz arabalara yakın olmak iyidir. Riski azaltmak lazım.
    Arkamq bir şahin geçerse ya gaza bqsar kaçarım yqda sol taraftaysam sağa geçerim. Şahinci benden uzak Allaha yakın olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Babam geldi arabasının lastiği değişecek 1900 TL fiyat aldım 4 mevsim Goodyear için. 21 sonunda 800 TL ye almış şimdi 4 lastik değişecek olsa 7600 yemedi ikisini değişecek. Kart dönse bizim yeni aldığım arabaya da iki lastik takılacak. 4 lastik bize de ağır gelir. Kredi kartı dönse diye bekliyoruz. Yoksa cepte para yok kartın dönmesi parayı babamdan peşin almam beni iki üç ay rahatlatır. Sineğin kanadından yağ çıkarıyoruz.
    Kışlıklar bu sene değişecek fiyat alayım dedim. Tekine 3.500 dediler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Eyvah eyvah Reyisin kaşı gözü oynamaya başlamıştır, umarım bir tarafına bir şey olmaz.

Herhalde bu Murat Kurumu bir yerde kıstırdığında işini bitirir Reyis, başka türlü rahatlamaz.
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu çocuk siyasetçi falan değil, Reyis şu anda bunu aday yaptığına bin pişmandır.

Belde belediye reis adayı bile, ne % 87'si vadettiklerinin hiçbirini yapamadı deye dalar rakibine.
    Dedim ya eko bunu harcar nereden bulup çıkardılar. Binaliden kötüsü olur mu demiştim olurmuş gördük

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Konya'da bir arabanın arkadaşı kaza yapmış adam 657 li. Arabanın hasar sigortasi 200 bine kadar miş. Vurduğu arabada 2 milyon dan fazla hasar var adam emekli ikramiyem gitmesin diye emekli oldu.
    Ben Kaskoya IMM 1 milyon koydurttu mm keşke az fazla verip 2 milyon yaptırsydı m
    Araba kalmadı 1 milyona doğru dürüst, Allah korusun, kimse de alkollü kullanmasın zaten alkol varsa s.. Tın kimse hiç bişeyini ödemez. Dışarıda alkol alan 3 lirada taksi parası versin her koşulda kazadan iyidir. Ben alkollü bi abinin aracına binmiştim çok gençken, arkadaşlarla atlattığımız tehlikeyi bildiğim için boş yapmıyorum o günden sonra tövbekar olduk böyle işlere...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

Şu benim kağıda 200 tl olacak diyen bi gurup var bakayım ne halt yiyecekler

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dedim ya eko bunu harcar nereden bulup çıkardılar. Binaliden kötüsü olur mu demiştim olurmuş gördük
    ekonomi yönetimi oy kaybına yol açacak her şeyi yapıyor kredi kartı düzenlemesi döviz bazlı yatırımlara yüzde 40 vergi alma yetkisi şimdi de merkez bankası ikinci evi olana vergi getirilsin önerisi getirmiş linkleri iyice kopartacaklar sağ görüşlü olanlar böyle şeyleri servet düşmanlığı olarak algılar böyle devam ederlerse eko büyük fark atacak gibi

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Ben Kaskoya IMM 1 milyon koydurttu mm keşke az fazla verip 2 milyon yaptırsydı m
    Araba kalmadı 1 milyona doğru dürüst, Allah korusun, kimse de alkollü kullanmasın zaten alkol varsa s.. Tın kimse hiç bişeyini ödemez. Dışarıda alkol alan 3 lirada taksi parası versin her koşulda kazadan iyidir. Ben alkollü bi abinin aracına binmiştim çok gençken, arkadaşlarla atlattığımız tehlikeyi bildiğim için boş yapmıyorum o günden sonra tövbekar olduk böyle işlere...
    Babam sokak kedisi gibi geziyor taksi parasına maaşı yetmez valla abi benim dediğimi en son yapar inşallah hafif kaza olur da öyle atlatır. Ben babamla giderken iki üç kaza atlattım gözü bile görmüyor ama kullanma dediğimde sövüp sapanlar. Ha uzun yol olursa Arabayı yeğen kardeşim birine veriyoruz o şekilde çözüm bulduk sadece şehir içi boş yollarda gidip geliyor. Babama para ver şehir merkezine gitmez otobüs ile gider. Konya'nın şehir merkezine arabayla girenin aklı yoktur ya da sabır küpüdur. 45 dk sürer 1-2 km lik yol. Trafik cezası da garanti park yeri zaten yok orada.

8. Bugün emlak danışmanlığına başladım babam ve eniştem iki müşterim ek gelir lazım. Eniştenin ev işini çözersem 5 bin ondan alırım. Babamın kira işini çözdüm 2000 yazdım. Babam vizzikliyor vermem diye de kesin verir. Gözlerinin içi gülüyor. Amcam 5 milyonluk evden 7500 alıyor. Babamın 50 yıllık eski bakımsız 1 milyonluk evini 7000 yaptım yeni. Kiracı ile anlaştık duasını alarak.

Sayfa 554/1002 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •