Sayfa 554/670 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 5360 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Kimsenin kalbini kırmak için yazmıyorum,Trade etmek çok kolay değildir,şartları zorlamanın bir manası yok,bu yolu bilenler kullansın...Yazık oyuncuya yedirmeyin bu paraları...Parayı miktir et insanın canının sıkılması yeter...
    Dikkat edin,üzülüyorum bu tabloları görünce.

Yok şimdi bu abiye desem beni diskoya götür 10 bin lirayı ezelim,hayatta kabul etmez...!

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bunda en az 2 yıl bekleyen ekmek yer.ikinci yerin satışı bitmeden bu hisse gerçek değerine asla ulaşmaz.ben bu satılş sürecinin 2 yıl olmasını normal karşılarım.hadi 1 yıl da benden olsun.3 yılda bu hisse gerçek değerini bulacaktır.sabretmeyenlerin hissesi değil bu.kısadan köşe dönme hayali kuranlar avucunu yalar.yalar ki hem de ne yalar.ben 1.5 yıldır bekliyorum 3 daha beklicem.ama adam 35-36 hatta 40 dan almış 100 olma hayaliyle kısadan köşe dönme hesapları yapıyor.yok öyle yağma.bekle kazan arkadaş burada öyle milleti gaza vermenle değil hissede uzun vade beklemekle kazanırsan kazanırsın
    Hocam benim maliyet 38. Ben köşeyi dönme hayali kurmayayım mı şimdi? Gelen para doğru yönetilirse 100ün de aşılacağına inanıyorum. 20bin liraya arsa alıp, yıllar sonra 3 daire alan adam nasıl varsa, bu yatırım da benim için öyle. madem 3 yıl daha buradasınız, 3 yıl daha ortak kalabiliriz. Benim için en önemli kriter, borçlarını ödedikten sonra kalan bir kaç yüz milyoncukla ne yapacağız, nereleri satın alacağız? İkinci yarının satılmasına daha çok var kanımca. O çok daha başka bir mevzu olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    34 ortalamayla tacirlerden 28 bin lot

gene 34 ortalamayla A1 den 13 bin lot alan veriyor bence..

takasda lotu fazla gözüken bence başkalarıdır..
    Sn. Hocam gedikten alan amcanın ortalamasını bulabiliyor muyuz?

4.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Sn. Hocam gedikten alan amcanın ortalamasını bulabiliyor muyuz?
    38,33 öteki kurumlarla sürüp aşaya bununla topluyorlar,sonra başka numara,saç ayak.

5. 40 altı şimdilik gelmedi..devam

6. Şirketimizin
    portföyünde yer alan Deposite Outlet Alışveriş Merkezi' nde 2017 Yılında
    başlayan yenileme çalışmalarımız, 2020 yılı şubat ayında tamamlanmıştır. Bu
    çalışmalar neticesinde 2017 yılında ortalama aylık kira gelirimiz, 494.000,00
    TL iken Eylül 2020 dönemi sonunda 803.000,00 TL olarak gerçekleşmiştir.

Pandemi
    sürecinde 2 ay süre ile kapatılmış olmasına rağmen Alışveriş Merkezimizdeki kira
    gelirlerimizin; yenileme çalışmaları, yeni kiralamalar ve artan ziyaretçi sayıları sayesinde 2017 yılına oranla %
    60 artarak toplamda yaklaşık 10.000.000,00 TL olarak gerçekleşeceği, yıl sonundaki aylık kira gelirimizin ise 1.100.000,00 TL' nı aşması beklenmektedir.

Kamuoyunun
    bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

7. Karanlıkta veren şeref kimdi?gören var mı?

8. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında ETYAT.E, SRVGY.E, TSGYO.E ve VANGD.E payları 22/10/2020 tarihli işlemlerden (seans başından) 05/11/2020 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar tek fiyat işlem yöntemi ile işlem görecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.
    SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

Sayfa 554/670 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •