Sayfa 554/1044 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon
Arama sonucu : 8351 madde; 4,425 - 4,432 arası.

Konu: Sistem Takibi - II

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Boş ver hocam yorma kafanı kim ne yapıyorsa yapsın herkesin aklı var fikri var.
    Benim için şuan sorun yok hocam, ama piyasada yeterli tecrübem yokken bende o dönem için iyi para kaptırdım Twitterçılara, tecrübesiz olunca insan diğerlerini bir şey biliyor sanıyor ama adamlar orada balık avına çıkmışlar, yazık oluyor, tabi doğru söyleyenlerde var arada tenzih etmek lazım onlarda koordine edilmiş saldırılara maruz kalıyorlar...

Bu arada endeks patinaj çekmeye başladı benzer patinajı geçen sene 4 Ocak’ta çekmeye başlamıştı, bakalım sonu nasıl olacak...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Pivot rakamın hafif altıda kapamış hocam ay sonuna kadar yatay gidebilir bu arada hisse bazlı hareketler olabilir.
    Endex te ağırlığı olan bazı hisselerde uyumsuzluklar var dikkat etmek lazım.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Pivot rakamın hafif altıda kapamış hocam ay sonuna kadar yatay gidebilir bu arada hisse bazlı hareketler olabilir.
    Endex te ağırlığı olan bazı hisselerde uyumsuzluklar var dikkat etmek lazım.
    Olabilir hocam, bazı hisseler artık iyice yoruldu, yenileri ile endeksi kontrol etmeleri onlar içinde mantıklı bu arada diğerlerinde de yatayda malı dağıtırlar fırsat buldukça
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İtibar için yapmıyoruz zaten Azaz kardeşim sağolasın.

.....
    Bi çeşit teşekkür etme....

5.  Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    Bi çeşit teşekkür etme....
    Ben teşekkür ederim.

6. Geeerel, Geerel

Doktor elektroşok cihazıyla yetişmiş.
    Son düzenleme : balık; 29-03-2022 saat: 10:49.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Demek ki bayağı yağ çıkarmış patron damlalıkla dağıtmış biraz bugün. Tabi yağa çok zam geldi idareli dağıtmak lazım.

Patron yağı bol buldu dağıtmaya devam.

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Kızılderili atasözün de olduğu gibi paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlarsa patron.

Sayfa 554/1044 İlkİlk ... 54454504544552553554555556564604654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •