Sayfa 558/1027 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Zeybekci: `Moody's ne demiş bizim için bir anlamı yok`
    Ekonomi Bakanı Zeybekci: `Moody's ne demiş, kesinlikle bizim için hiçbir anlamı yoktur. Türk ekonomisi ne diyor, biz ona bakıyoruz.`
    http://www.patronlardunyasi.com/habe...mi-yok-/206399

Tamamda Moodys`s ve diğerleri demeden sen 1 cent bile Dolar borç bulamazsın yada her halukarda bulursun ama oha faiz ödersin. kimin Dolarlarına güveniyorsun ? Çok zorlarsan sistemdeki Dolarlardan da olursun diye bu adama birisi hoop dese iyi olur. Herkes bidon kafa değil sistem adamın aklını başından alır , pabucu ters giydirir ne olduğunu anlayana kadar batar gidersin.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Devletin yaptığı anlaşmaların hesabı nasıl sorulacak böyle bir şey mümkün mü umutabi?
    sorulmak zorunda

yoksa hepimiz ayvayi yedik

AKP nin son 16 senede imzaladigi butun anlasmalar ihaleler acilip tekrar kontrol edilmeli. Ingilizceyi birak daha Turkce konusmaktan aciz insanlar bu anlasmalari imzalamis. 2+2 yi toplamayi beceremeyen adama 1 milyar dolarlik ihalenin analizini yaptirirsan olacagi budur

Benim merak ettigim yabanci sirketler yada Turk sirketler bu balli boregi kaybedince yada sorgulaninca uluslararasi tahkim falana giderse ne olur. Iste ben onu merak ediyorum

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    08 Haziran 2018 Cuma, 11:42:05
    Güncelleme: 11:56:31
    Hazine'ye ait tarım arazilerini kullananlara satın alma hakkı getiriliyor
    Ağbal, "Şehir içinde kalan, Hazineye ait olan ancak vatandaşlarımızca ecrimisil ödenerek kullanılan tarım arazilerini, talepleri halinde kullanıcılarına satacağız" dedi
    satilmadik bi donumuz kaldi

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    sorulmak zorunda

yoksa hepimiz ayvayi yedik

AKP nin son 16 senede imzaladigi butun anlasmalar ihaleler acilip tekrar kontrol edilmeli. Ingilizceyi birak daha Turkce konusmaktan aciz insanlar bu anlasmalari imzalamis. 2+2 yi toplamayi beceremeyen adama 1 milyar dolarlik ihalenin analizini yaptirirsan olacagi budur

Benim merak ettigim yabanci sirketler yada Turk sirketler bu balli boregi kaybedince yada sorgulaninca uluslararasi tahkim falana giderse ne olur. Iste ben onu merak ediyorum

Uzanlar bir şey elde edebildimi ! Hırsız tahkime gitse ne olur yeterki hırsızı ve onun hırsızlığına ortak olan ülke yönetenlerini YARGILAYIP cezasını vereceksin.

7.  Alıntı Originally Posted by kakkala Yazıyı Oku
    sabah yükselir akşam düşer

bu faizle dolar yükselmez

ayrıca bu ülkede yazın kriz olmaz...
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

Sayfa 558/1027 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •