Sayfa 558/759 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. en azından 2,00 ları görürüz diye düşünmüştüm ilk alırken blcytı...ama ne yazık ki bazı küçük düşünenler %5-7 ye tamah ederek hissenin önünü kestiler ve hisse 1,84 ü gördükten sonra ta 1,65 i görecek kadar düzeltme yaptı...umarım kendini spek zaneden bu çapsızların da ufku biraz açılır...veya tahta yapıcıları değişir de hisse hakketiği yer olan 3,00 ve üzerine çıkar...

blcytı her zaman takip ediyordum yine takip etmeye devam edeceğim...bu çapsızların değiştiğini gördüğüm anda ben de tekrardan blcyt almak istiyorum...bakalım nasip ne olacak ??ben tekrardan başarılar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Aynen dedigimiz gibi duzeltmesini yapan bilici tekrar yukari harekete baslamistir,
    Gecen hafta yazmistik,karslar baglamayin diye,gunluk hareketlere aldanma alim firsati olarak gör düşüşleri,
    1,80 ustu tekrar deneyecektir,
    Herkese bol kazançlar

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Aynen dedigimiz gibi duzeltmesini yapan bilici tekrar yukari harekete baslamistir,
    Gecen hafta yazmistik,karslar baglamayin diye,gunluk hareketlere aldanma alim firsati olarak gör düşüşleri,
    1,80 ustu tekrar deneyecektir,
    Herkese bol kazançlar

deneyebilir ama geçemez...çünkü bu tahta yapıcıların çapı sadece 1,65-1,80 aralığındadır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    deneyebilir ama geçemez...çünkü bu tahta yapıcıların çapı sadece 1,65-1,80 aralığındadır....
    Er yada geç,geçecektir,
    Sabirli olmakta fatda var,
    Mallarınızı satmışsınız oysa gayet iyi düşünüyordunuz,üzüldüm,
    Umarim al firsati verir bugün

5.  Alıntı Originally Posted by cumba kuka Yazıyı Oku
    Er yada geç,geçecektir,
    Sabirli olmakta fatda var,
    Mallarınızı satmışsınız oysa gayet iyi düşünüyordunuz,üzüldüm,
    Umarim al firsati verir bugün

evet ne yazık ki 1,71 ortalama ile verdim..blcyt hissesini seviyorum vede güveniyorum...temel anlamda çok iyi bir hisse..ama hisseye ne yazık ki bazı çapsızlar musallat olmuş..beni üzen bunlardır...onlarla mücade de edemeyeceğime göre en iyisi biraz ara vermenin iyi olacağını düşündüm..yönetim de herhangi bir hamlesi olmayınca ne yazık ki şimdilik ayrılmayı uygun gördüm...ben kalanlara başarılar diliyorum..

blcyt bu kötü endekste dahi sağlam durmasını biliyor bu yönü ile yatırımcısını üzmüyor..ama bizim blcyt dan beklentilerimiz daha büyüktü...şu anda bunun gerçekleşmesine yönelik umudumuz kırıldığı için hisseden çıkmak zorunda kaldım....umarım ki en kısa sürede ufku geniş bir tahta yapıcı gelir ve bu hisseyi hakketiği yere çıkarır....

6. ben dün 5,71 ortalama ile karele geçtim...karel de teknik olarak bayağı olgunlaşmış idi...temel olarak da yoluna devam ediyor...bu yıl geçen yıldan daha iyi bir bilanço yollamasını bekliyorum...ayrıca karel finansal olarak yapısını güçlendirmiş bu yüzden de doların çıkmasından eskisi gibi kötü etkilenmiyor..

7. arkadaslar temettu bu ay sonu biliyorum tarihini bilen varmi

8. Adam ay sonuna kadar temettünün iki katı basar bu hatta 1.74 ten 1.66 ya tek bastı bile bu namussuz bu

Sayfa 558/759 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •