Sayfa 559/1001 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: Viop LIV

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    evet bu hafta SHORT 854-928
    74.000 brüt aldı sayılır... iyi para..

VOB şorttan kazanılır, kısa zamanda ,hızlı ve sert...
    Ayılar hızlı, boğalar nazlı hareket ederler..

bu geçen haftanın hikayesi.
    Bitti..
    Batan battı,kalan kaldı..
    Bu hafta tekrar 900 üzeri atmalı..
    doğası gereği..
    LONG daim..
    arada SHORT..(KY'göre değil, KY sürekli LONG..düşer , ortalama için LONG alır,tekrar batar..zordur işi )
    Rasyonel ekonomi politikalarına geçiş izlenimi devam ediyor. Ayrıca, enflasyon var. Düşüşlerde endeks devre kesemiyor. Hafta sonu sürpriz haber de yok. Virüs varyantının etkileyeceğini sanmıyorum. (Gerçek korona zamanında sadece iki hafta satış yemiştik. varyant da bir gün yeter.). Düzeltme de yapılmış oldu. Gelecek hafta yukarıya çıkış senaryolarını destekliyor.

2. Pazartesi + açar mı?
    bofa geçen sene böyle deli satış yaptığı günün ertesi + açmış ve ralli başlamıştı
    ve o vakit sanırım korkan satmıştı ve pırasaların ardından bakmıştı
    aklımda kaldığı kadarı ile bankalar önce ralliye başlamış 14 gün kesintisiz tavan gitmişti, yine yaz sonu idi ve rüzgar gündoğusundan ediyordu
    bu arada grafik bilmiyorum, grafikte geçmiş yıllarda bu hareket görülebilir
    yıl 2022 idi, grafik bilen baksın eklesin u100 ü, aynı oluşum o grafikte olmalı
    ..

3. Roket dayu roket rokurrokurrokkk rok rok rokeeetttt...

Bende mal var dayı.

Malın karşısına cord koyarsan malı hafif taşırsın dayı.

Benden cordcu olmaz ben bu forumdaki en doğa adamım.

Mal var, ondan cord var. Daha benden daha boğa kişiler de görüyorum forumda tabi herkes kendi bilir dayı teknik analiz diye bişey yok memedabi gelmiş memedabime kulak vermek lazım. Ne diyo. Yok diyo uydur diyo.

Karton, battaniye ne isterseniz benden. Rigalı kızlara özel ördüreceğim dayı hem battaniyelerini alacağım hem kalplerini kıracağım nasipse

Eylül ayı yapraklar sararıp dökülürken
    Altın güneşte demlenen meyveler tatlı tatlı ortaya çıkar...
    Hadi Salih abi çık artık dervişhaneden

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Memedabi varken bu başlıkdaki ağalar varken

Benim gibi cıblak fakir garibana yakışmaz analiz manaliz yapmaya utanıyorum

emme

24 Ağustos günü öğleden sonra kahvemi almış.

İşleri hintli çocuklara kitlemiş.

Götün götün yandan yandan ekrana bakıyor idim.

O ne... o nasıl bir ekran.... kan revan... feveran... sistemcileri biçdiler dayu, trendcileri biçtiler, mean reversion yapanı biçtiler, manuel işlem yapanın aklını aldılar o gün.

Dedim ki bu günü unutma oğlum nosfe.

Unutmadık işte dayı

6. Köyün delisi memed içine sıçmışın yine topiğin yok teknik analiz diye birşey yok ,
    yok vob yapmayın, yok ders veriyormuş ,yok kitap yazmış,
    ulan işiniz gücünüz boş işler kafanızın basmadığı herşeyi ne kadar çok kurcalamayı seviyorsunuz , sen zamanında teknik analiz biliyorum diye 2 çizgi çekip battın diye millettemi aynısı yapması gerek
    teknik yok deyip teknikle anlatmaya çalışan başka rahatsız yoktur.
    yönetim bu zat hep deport yediği halde nasıl yine yazıyor , sayfaların içine etmekten başka bir derdi yok açın kendinize bir topik sabah akşam aynı şeyleri yazın.İnsanlar ti takip ederken tecrübe ve birikimlerden yaralanmak için giriyor , güzel yorumlamalar , teknik görüşler paylaşan güzel insanlar var bu topikte en yoğun takip edilen yerlerden , birisi gelir topiğini över diğeri gelir aynı şeyleri sabah akşam yazar yeter da buranın zenginliğini bozmayın..

7.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Köyün delisi memed içine sıçmışın yine topiğin yok teknik analiz diye birşey yok ,
    yok vob yapmayın, yok ders veriyormuş ,yok kitap yazmış,
    ulan işiniz gücünüz boş işler kafanızın basmadığı herşeyi ne kadar çok kurcalamayı seviyorsunuz , sen zamanında teknik analiz biliyorum diye 2 çizgi çekip battın diye millettemi aynısı yapması gerek
    teknik yok deyip teknikle anlatmaya çalışan başka rahatsız yoktur.
    yönetim bu zat hep deport yediği halde nasıl yine yazıyor , sayfaların içine etmekten başka bir derdi yok açın kendinize bir topik sabah akşam aynı şeyleri yazın.İnsanlar ti takip ederken tecrübe ve birikimlerden yaralanmak için giriyor , güzel yorumlamalar , teknik görüşler paylaşan güzel insanlar var bu topikte en yoğun takip edilen yerlerden , birisi gelir topiğini över diğeri gelir aynı şeyleri sabah akşam yazar yeter da buranın zenginliğini bozmayın..
    Bulut abi memedabiyi boşver de sen ne dion senin tekniğin en kuvvetlilerden biridir burada

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bulut abi memedabiyi boşver de sen ne dion senin tekniğin en kuvvetlilerden biridir burada
    çağrı ,

yeter da hergün aynı şeyleri yazıp duruyor adama sen istediğin kadar yapma de yapacak ama buranında içine etme 15 günde 560 sayfa 70-80 sayfası bunundur .Aç topiğini yap uyarını bakalım kaç kişi seninle orada geyik yapacak .
    ben iyim çağrı sağlığım iyi olduğu sürece , piyasa hayatıma gelince 2. çeyrek bilanço öncesi aldığım tahtaları sattım , sadece tredalık mal taşıyorum gün içi duruma göre değişimlerle bakalım düzeltmenin boyunu görelim , faiz hikayesine piyasada bir tedirginlik mevcuttu araya varyantıda sıkıştırınca dengeler bozuldu .
    bakalım bir gönül sayfası yendien mi kapanıyor ona bakıcaz bu hafta.
    selam kendine iyi bak.

Sayfa 559/1001 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •